Tragedia dotknęła tę rodzinę niespodziewanie. Matka 10-letniego chłopca nie spodziewała się, że noc, którą spędza z synem, jest ostatnią w życiu dziecka. Przez cały czas była przekonana, że malec ma grypę. Kiedy rano się obudziła, chłopiec już nie żył.

Problemy zaczęły się, kiedy Sara Klebs razem ze swoimi dziećmi – 10-letnim Gavinem i 8-letnią Caroline – wyjechali z Anchorage na Alasce do swojego domku nad jeziorem. Rodzina nie spodziewała się, jaka tragedia ją czeka. Kiedy kobieta przybyła z dziećmi na miejsce, jej syn zaczął uskarżać się na bóle głowy i ostry kaszel. Matka dziecka uznała, że to objawy grypy.

Na podobne objawy uskarżała się 8-letnia Caroline. Sara Klebs położyła więc swoje dzieci do snu. Wierzyła, że po nocy wszystko minie i dzieci będą mogły spędzić weekend na zabawach. Niebawem sama położyła się do snu. Obudziła się kolejnego dnia o poranku, w rękach jednego ze swoich znajomych, którzy przyjechali w odwiedziny. Jak się okazało, cała trójka straciła przytomność. Mały Gavin niestety nie dawał znaków życia. Nie miejsce wezwano więc karetkę, ale ratownicy medyczni nie mieli dobrych wieści.

Okazało się, że chłopiec nie żyje, a wszystkiemu winna jest wadliwa lodówka. Przez awarię urządzenie wydzielało trujący tlenek węgla, który przyczynił się do objawów przypominających do złudzenia grypę. Działanie trującego związku było jednak o wiele bardziej zabójcze. Hospitalizowana została także matka i jej 8-letnia córka, która znajduje się w stanie ciężkim.

Ojciec rodziny, Matt Klebs, na weekend był poza domem, a najstarszy z dzieci pary, 14-letni Connor, spędzał wolne u znajomych. Na ojca od razu padły podejrzenia, jakoby planował mord na swojej rodzinie. Wytłumaczył jednak, że miał zamiar z żoną zamontować w domku czujnik tlenku węgla, ale dopiero na zimę.

źródło: adn.com

11 straszliwych chorób, w których istnienie nie uwierzysz

...

Zobacz również