Dramat mężczyzny z dwiema głowami. "Chciałbym połknąć garść tabletek"

Dramat mężczyzny z dwiema głowami. "Chciałbym połknąć garść tabletek" Źródło: FOTO: @AsiaWire | @WorkpointNews

71-letni Jaroon Suanmali z Tajlandii przeżywa niewyobrażalne katusze. Od 10 lat na jego głowie nieustannie rozrasta się guz. Narośl przybrała tak potężnych rozmiarów, że wygląda, jakby była drugą głową.

Dekadę temu mężczyzna zgłosił się do lekarza z guzem, ale kiedy skończyły mu się pieniądze, nie było go już stać na dalsze leczenie.  Lekarze powiedzieli, że być może guz sam w końcu zacznie się kurczyć i z czasem nie będzie po nim śladu. Tak się jednak nie stało, narośl nieustannie się powiększa, w nocy przeszkadza mu spać, a w ciągu dnia jest przyczyną potężnego bólu. - Czasami chciałbym, żeby ktoś dał mi garść tabletek, żebym już nigdy więcej się nie obudził. Mówią na mnie "mężczyzna z dwiema głowami - mówi Suanmali w wywiadzie z dailymail.co.uk

Dziennikarz organizuje charytatywną zbiórkę

Zainteresowanie jego osobą każdego dnia stawało się coraz większe. Wszystko to za sprawą lokalnych mediów. Reporterzy odkryli, że 71-latek nadal pozostaje czynny zawodowo, pomimo swojego podeszłego wieku i stanu zdrowia. Tajlandczyk pracuje, by zarobić na leki, które uśmierzą choć trochę towarzyszący mu każdego dnia ból. Co prawda miał wsparcie finansowe od swoich synów - mężczyźni dawali mu, ile mogli, ale była to tylko kropla w morzu potrzeb. Jeden z lokalnych dziennikarzy stworzył konto, na które wpłacane są pieniądze na leczenie Jaroona. Pan Suanmali powiedział, że nawet jeśli zostaną pozyskane środki na jego kurację, nie ma pewności, czy okaże się ona skuteczna.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News