Bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości pojawiała się mediach wielokrotnie w związku z różnego rodzaju skandalami. Regularnie wypływają na jaw informacje dotyczące jej osobistego życia. Do tego dochodzą robione z ukrycia przez paparazzich zdjęcia, które jedynie ujawniają, jak mało prywatności ma Marta Kaczyńska. 

Ze swoim pierwszym mężem rozwiodła się w 2007 roku, a po niespełna roku od rozwodu, założyła mu sprawę o unieważnienie ojcostwa. Przyznając się tym samym, że nie jest on biologicznym ojcem jej dziecka. Był nim prawdopodobnie jej następny mąż, z którym związała się jakiś czas potem.

Drugie małżeństwo Marty Kaczyńskiej, pomimo narodzin drugiej jej drugiej córki także okazało się niewypałem. Mąż prowadził szemrane interesy i układał się z gangsterami. W końcu w 2015 roku, za wyłudzenie 13 milionów złotych z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych, zatrzymało go CBA. Gdy wyszedł z więzienia sprawa rozwodowa przeciw niemu, była już założona.

Po długim okresie niepewności i poszukiwania partnera Kaczyńska znalazła kogoś, z kim nawet udała się na wakacje nad polskie morze. Niestety jej nowego mężczyznę przyłapano na zdradzie. Gdy córka tragicznie zmarłego prezydenta korzystała ze słońca na plaży w Sopocie, on pił alkohol i wymieniał czułości z nieznaną jej kobietą.

– Mężczyzna i kobieta byli w wyjątkowo relaksacyjnym nastrojuZ torby wyciągnęli whisky. W pewnym momencie pojawił się też czuły dotyk. Oboje przytulali się do siebie. W tak intymnej sytuacji spędzili kilkanaście minut. Następnie udali się do pobliskiego pensjonatu. Marta Kaczyńska w tym samym czasie, co można wywnioskować ze zdjęć, jakie zamieściła na Instagramie, opalała się na plaży w Sopocie. Warto, by pani Marta zastanowiła się nad swoim nowym związkiem. Zbyt łatwo może bowiem popełnić błędy, które przecież zdarzyły się jej już wcześniej – podają media.

źródło: jastrzabpost.pl

...

Zobacz również

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Zobacz również