Były kandydat na prezydenta, Marian Kowalski, nie wytrzymał. Podczas jednego z programów telewizyjnych po prostu przestał nad sobą panować i… wybuchł płaczem na wizji!

Mariana Kowalskiego do rozpaczy doprowadziły zmiany w rządzie. W pewnym momencie rozmowy nie wytrzymał i jak dziecko… wybuchł płaczem.

ZOBACZ TAKŻE: Historyczna chwila. Jest OFICJALNA decyzja prokuratury o ONR

Wybuchł płaczem na wizji

Były kandydat na prezydenta nie mógł sobie poradzić przede wszystkim z dymisją ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Narodowiec, którym Kowalski jest od lat, popłakał się na samo jego wspomnienie.

Poproszony o komentarz w sprawie dymisji Macierewicza Kowalski nie wytrzymał nerwowo. Najpierw zaszkliły mu się oczy, potem załamał głos, a ostatecznie poleciały łzy.

ZOBACZ TAKŻE: Rząd PiS po cichu uzbraja ONR w karabiny!

Wyjątkowo zła decyzja

Jego zdaniem odwołanie Macierewicza to wyjątkowo zła decyzja. Brak polityka w rządzie ma skutkować dla Polski dramatycznymi konsekwencjami.

Polska ma być cały czas popychadłem innych, odpryskiem politycznym, wasalem, państwem uzależnionym, ubezwłasnowolnionym – tak mówił poruszony do łez Kowalski na wizji.

ZOBACZ TAKŻE: Tragedia w rodzinie Macierewicza. Szokujące samobójstwo

Dla Kowalskiego Macierewicz był wyjątkowo dobrym ministrem i jako jedyny mógł zagwarantować naszemu krajowi poprawę obronności i rozwój wojska. Podobno gdyby go nie odwołali, byliśmy o krok od stania się potęgą.

Źródło: deser.gazeta.pl

Najbardziej bulwersujące fakty o Antonim Macierewiczu


Nie uwierzysz, za co w tych krajach grozi kara śmierci! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również