Dramat Ostrowskiej. Żyje w nieustannym lęku, jest nieuleczalnie chora

Dramat Ostrowskiej. Żyje w nieustannym lęku, jest nieuleczalnie chora Źródło: fot. youtube.com/Superstacja

Legendarna wokalistka i jedna z największych gwiazd polskiej muzyki rockowej od najmłodszych lat zmaga się z nieuleczalną chorobą. Małgorzata Ostrowska żyje w ciągłym strachu, gdyż przypadłość może w każdej chwili dać o sobie znać.

Małgorzata Ostrowska na scenie obecna jest od 1981 roku. Artystka była wokalistką zespołu Lombard w okresie jego największej popularności, czyli w pierwszej dekadzie istnienia. Piosenkarka przygodę ze śpiewem zaczęła w wieku 11 lat. Na swoim koncie ma wiele nagród i sukcesów zawodowych. Jednym z najciekawszych trofeów jakie zdobyła jest Złoty Samowar za swój występ na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze w 1975 roku. Początku je życia nie były łatwe. Wokalistka zmagała się bowiem z nieuleczalną i mogącą prowadzić do tragedii chorobą. Dziś zyje w strachu przed jej nawrotem.

Małgorzata Ostrowska nieuleczalnie chora

Na wczesnym etapie życia u artystki ujawniła się padaczka. Ta choroba, której podłoże tkwi w mózgu, ma różne stadia. Wstrząsy związane z atakiem mogą być lekkie lub naprawdę silne, wymagające natychmiastowej asysty innej osoby. Przez 10 lat ataki następowały, niszcząc jej życie i powodując ciągły strach związany z możliwością wstrząsów w każdej chwili. Raz młoda Ostrowska niemal zmarła. Uratowała ją jedynie przytomność i szybka reakcja ojca. - Dusiłam się, byłam już sina, dławiłam się własnym językiem. Życie zawdzięczam ojcu, który osiwiał po pierwszym ataku - wyznała mediom. Epilepsja jest chorobą, którą może ustąpić i którą można zaleczyć metodami farmakologicznymi lub operacyjnie. Nie można jej jednak całkowicie wyeliminować. W wielu przypadkach ataki ustają, by nigdy więcej się nie pojawić. Mogą one jednak powrócić w każdej chwili życia, zwykle na starość. Na tę straszną chorobę cierpi obecnie około 1 proc. populacji. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. TRZECI polityk PiS i jedna z najważniejszych osób w państwie w szpitalu
  2. Znany polski muzyk został zamordowany. Śledczy mają szokujące informacje
  3. „To koniec Polsatu”. Gwiazda stacji przyłapana na tajnym spotkaniu, wszystko wyszło na jaw
źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News