Barbara Kurdej-Szatan, którą od września oglądać możemy w nowym serialu stacji Polsat – „W rytmie serca”, przechodzi właśnie bardzo trudne chwile. Aktorka wciąż nie może pracować tyle, ile by chciała, przez straszną chorobę, z którą walczy już od trzech lat. Jak donoszą krajowe media, dolegliwość nie chce ustąpić, utrudniając artystce codzienne życie.

Niezwykle popularna wśród widzów Kurdej-Szatan od długiego czasu cierpi już na boreliozę, którą zaraziła się prawdopodobnie poprzez ugryzienie kleszcza. Zanim jednak lekarze odkryli, co dolega aktorce, przechodziła ona trudne leczenie związane z innymi, podejrzewanymi przez specjalistów chorobami.

Najpierw Kurdej-Szatan wydawało się, że zmaga się z przemęczeniem powodowanym pracą lub zwyczajną alergią. Zdecydowała się więc na intensywną terapię antybiotykową, która wyniszczyła jej organizm. Ostatecznie o diagnozie związanej z boreliozą artystka dowiedziała się po wykonaniu szczegółowych badań.

Obecnie gwiazda leczy się ponoć metodami niekonwencjonalnymi. Pozostaje także na bardzo restrykcyjnej diecie. Jak twierdzą dziennikarze „Życia na Gorąco”, Kurdej-Szatan wciąż nie wie, kiedy uda jej się ostatecznie poradzić z chorobą.

...

Zobacz również

11 straszliwych chorób, w których istnienie nie uwierzysz

Zobacz również