Joanna Moro przeżywa prawdziwy koszmar. To dzieje się naprawdę. Aktorka straci dach nad głową. Te wstrząsające wydarzenia doprowadziły ją do rozpaczy. Rodzina kobiety nie ma gdzie się podziać.

Joanna Moro przez pewien czas była na świeczniku. Znali ją wszyscy. Jednak show-biznes rządzi się swoimi prawami. Ten szczególny rodzaj działalności lubi szybko przyjmować nowe twarze, lecz równie gwałtownie potrafi je wyrzucić z obiegu. Przez to gwiazdy pod wpływem chwilowych pieniędzy dokonują inwestycji, które jak się później okazuje są dla nich za drogie.

Taką ofiara jest Joanna Moro, która wystąpiła w serialu o Annie German. Ta produkcja otworzyła jej drzwi do sławy. Kobieta szybko pojawiła się w programie „Taniec z gwiazdami”, niestety show-biznes równie prędko ją porzucił.

Joanna Moro straci dach nad głową

Kobieta, która w 2014 była u szczytu swojej kariery, zdecydowała się na wynajem mieszkania w Warszawie. Lokum na Żoliborzu okazało się za drogie dla niej i jej ukochanego. Jeden z informatorów przekazał Faktowi jaka jest prawda.

Mieli tam wszystko. Budynek jest chroniony, w środku jest basen, siłownia. Do tego wszystkiego dzieci mają bardzo blisko do szkoły – wyznał informator.

Rodzina artystki traci dach nad głową, gdyż właściciel chce sprzedać to mieszkanie za 1,8 miliona złotych. To kosmiczna suma, która jest poza zasięgiem aktorki. Niestety, wraz z wyciszeniem kariery zmalały także finanse Joanny Moro.

Asia jest zrozpaczona, bo aż tylu pieniędzy nie ma. A myśl o wyprowadzce ją przeraża – kontynuował informator.

Aktorka już nie dostaje tylu propozycji, co jeszcze 3-4 lata temu. Obecnie nie pojawia się w serialach ani filmach. Lata minęły i widzowie o niej zapomnieli. Ciężko będzie powrócić do obiegu by szybko zarobić na wykup mieszkania.

Kobieta musi zacząć szukać nowego mieszkania dla swojej rodziny. Inaczej wraz z rodziną trafi na bruk. Bajka w apartamencie na Żoliborzu skończyła się szybciej, niż Moro się spodziewała.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przerażający wypadek Anny Dymnej. Groźba paraliżu do końca życia
  2. Szapołowska w rozpaczy. Opuścili ją wszyscy przyjaciele
  3. Chora Irena Santor we wzruszających słowach. Mówiła o swojej śmierci

Ta dziewczynka to dziś wielka polska gwiazda... Która? Nie zgadniesz!

Miłość jak ze snu: Gwiazdy, które związały się ze swoimi fanami