Dramat Ivanki. Przeciwnicy Trumpa zemścili się na jego córce

Dramat Ivanki. Przeciwnicy Trumpa zemścili się na jego córce Źródło:

Córka prezydenta Stanów Zjednoczonych odczuła wybór swojego ojca na to stanowisko. Z jednej strony stała się jedną z najbardziej wpływowych kobiet w USA, a z drugiej właśnie otrzymała cios w swój życiowy dorobek, czyli w markę odzieżową. Komentatorzy nie mają wątpliwości, że to zemsta środowisk wrogich Trumpowi.

Marka modowa Ivanki Trump to jej życiowy dorobek, któremu poświęciła kawał życia. Niestety zwycięstwo wyborcze jej ojca może pogrzebać cały biznes. Wszystko wskazuje na to, że właśnie rozpoczęła się akcja bojkotu jej biznesu w Stanach Zjednoczonych.

Zemsta rozpoczęła się od apelu organizacji Grab Your Wallet, która zwróciła się do klientów multibrandów o omijanie produktów sygnowanych nazwiskiem rodziny Donalda Trumpa. Już widać koszmarne efekty akcji, ale nie chodzi jedynie o wstrzymywanie się klientów od zakupów.

Najpotężniejszy cios został wyprowadzony przez giganta odzieżowego, czyli sklep Nordstrom. Dom handlowy potwierdził, że kończy współpracę z marką Ivanki Trump. Oficjalnie, chodzi o "niewielkie zainteresowanie produktami".

- Po analizie, postanowiliśmy nie kupować rzeczy tej firmy w nadchodzącym sezonie - przekazał rzecznik Nordstromu.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News