Dramat Hanny Lis. "Zostałam bez pieniędzy dla dzieci, ładuję akumulatory na greckiej wyspie"

Dramat Hanny Lis. "Zostałam bez pieniędzy dla dzieci, ładuję akumulatory na greckiej wyspie"

Prezenterka Hanna Lis w jednym z ostatnich wywiadów oświadczyła, że po utracie pracy w Telewizji Polskiej skończyły się jej pieniądze na godne życie. Jak się jednak okazuje, dla odetchnięcia od "finansowej tragedii" - wypoczywa na greckiej wyspie Mykonos.

Na początku tego roku, po przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość, które wymieniło władze Telewizji Polskiej, Hanna Lis straciła pracę w "Panoramie" w TVP 2. Od tego czasu - jak przekonuje - została bez pieniędzy dla dzieci i chorej matki.

 - Utrata pracy i środków do życia, bo wbrew temu, co się mówiło, nie dostałam żadnej odprawy, nie jest czymś szczególnie przyjemnym, gdy ma się na utrzymaniu dwoje dzieci i chorą mamę. Jeśli jest naprawdę ciężko to podrzucę ziemniaków i marchwi. Od serca, żadne dziecko w naszym kraju nie powinno iść spać głodne - żali się prezenterka.

Jak dodaje, nigdy nie była szczególnie rozrzutna, a teraz musi być bardzo oszczędna, bo od stycznia nie zarabia, a musi zapewnić byt dzieciom i chorej mamie.

Jak jednak się okazuje, mimo - jakby wynikało z dramatycznych wyznań w mediach - tragicznej sytuacji finansowej, żona Tomasza Lisa (który przebywa aktualnie na urlopie w Afryce) "ładuje akumulatory" na greckiej wyspie Mykonos.

8adb1246f7a94153a6f7117dceeb5499

lis

8703c4e0720248cbbe483d862c3db667

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh Następny artykuł