Hanna Lis, która kiedyś była jedną z najpopularniejszych, najbardziej rozpoznawalnych gwiazd telewizji, dziś napotyka na swej drodze zawodowej coraz więcej problemów. Zdecydowała się więc opowiedzieć o nich w jednym z najnowszych wywiadów, dementując także szereg plotek na temat swej przyszłości. 

Po tym, jak Hanna Lis straciła program w TVN Style, jej kariera zawodowa stanęła pod znakiem zapytania. W internecie bardzo głośno zrobiło się jednak o tym, że ma ona wkrótce rozpocząć pracę dla Polsatu. Jak twierdzi gwiazda, tak się jednak nie stanie.

– Polsat News? Jestem bardzo tym zaskoczona, bo ja, proszę mi wierzyć, nic na ten temat nie wiem. Nie wiem, jak można powiedzieć, że ja wracam, bo ja nawet nie określiłam się, że idę to telewizji, a już ktoś mówi, że ja wracam – powiedziała szczerze Lis w wywiadzie dla „Super Expressu”.

– Na tym polega życie dorosłego człowieka, że się pracuje, żeby zarabiać pieniądze. Wiadomo, że pójdę do pracy, ale nie nazwałabym tego powrotem. Powrót byłby wtedy, kiedy ja bym sobie mogła wrócić do TVP, co, jak rozumiecie państwo, jest niemożliwe. Albo w ogóle do telewizji. Ja nawet nie określiłam się, czy ja wracam do telewizji. To są czyste, żywe spekulacje – stwierdziła w bezpośredni sposób dziennikarka.

Lis pozostaje więc na razie bezrobotna, co wyraźnie nie podoba się jej sympatykom. Co dla celebrytki najgorsze, wciąż nie wiadomo, czy będzie ona mogła kiedyś wrócić do telewizji.

Jak Kaczyński zaczynał karierę zawodową? Nie zgadniesz! Pierwsze prace polityków

...

Zobacz również