Dramat gwiazdy. Brutalnie wykorzystana i okradziona

Dramat gwiazdy. Brutalnie wykorzystana i okradziona

Znana gwiazda przechodzi przez prawdziwy dramat. Została brutalnie okradziona i wykorzystana, jednak nie zamierza stać bezczynnie z założonymi rękami. Walczy ze swoimi oprawcami w sądzie, gdzie domaga się tego, co jej się należy.

Kinga Rusin ma wiele sposobów na prowadzenie swoich interesów. Oprócz bycia jedną z największych gwiazd stacji TVN zajmuje się także produkcją kosmetyków. Rusin stworzyła własną linię kosmetyczną o nazwie "Pat&Rub". Marka jest jej oczkiem w głowie, jednak teraz stała się przyczyną jej największych zmartwień. Gwiazda czuje się wykorzystana i okradziona przez swojego biznesowego kontrahenta. Teraz weszła na drogę sądową, walcząc o swoje racje, reprezentuje ją Marek Kujawa.

Kinga Rusinm okradziona

Jak zawsze w takich sprawach poszło o pieniądze. Według ustaleń mediów, Kinga Rusin wygrała już dwie rozprawy, jednak nie jest to koniec jej walki.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Wyciekło tajne nagranie. O. Rydzyk o Marii Kaczyńskiej: Powinna była sama się zabić

- Firma, która dystrybuowała markę i zarządzała nią, miała się ze mną rozliczać ze sprzedawanych produktów. W ciągu ośmiu lat dostawałam ochłapy – tak jak się rzuca psu przez płot. Mamiono mnie obietnicami - przyznaje Rusin. Dodatkowym ciosem dla Rusin jest fakt, że firmę, z którą walczy, reprezentuje jej wieloletnia przyjaciółka. Początkowo, ze względu na sentymenty, chciała to rozwiązać polubownie, jednak po namowach ukochanego, postanowiła postawić na swoim. Jest teraz na bardzo dobrej drodze, aby odnieść w tej kwestii zwycięstwo. Udało jej się wygrać dwie poprzednie sprawy, dlatego bardzo prawdopodobne, że następne także pójdą po jej myśli. Kinga Rusin przez cały czas była ignorowana, gdy upominała się o należne jej pieniądze. Za namową Marka Kujawa zdecydowała się na otworzenie własnej firmy, która będzie zajmowała się dystrybucją jej kosmetyków. W tym wypadku takie posunięcie wydaje się najlepszym rozwiązaniem jej problemu. Dzięki temu będzie miała cały czas wgląd w działanie firmy i w jej struktury. Dodatkowo nie będzie możliwości, aby została ponownie tak brutalnie oszukana. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ma 129 lat. Sekret jej długowieczności jest tragiczny
  2. Kryzys u Lewandowskich. Anna ma dość, jest wściekła
  3. Wypadek wojsk USA! 13 żołnierzy w szpitalu
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News