gardias(1)
screen youtube.com/TVN Style
Karol Zaborowski - 23 Grudnia 2018

Czy ten dramat kiedyś się skończy? Bandyci ponownie w domu gwiazdy TVN

TVN wśród swoich pracowników ma wiele gwiazd, które znane są w całej Polsce. Jednak niektóre z nich zdecydowanie wolałyby nie być aż tak rozpoznawalne, ponieważ wiąże się to ze sporym niebezpieczeństwem.

TVN trafia do milionów odbiorców, przez co łatwo się można dowiedzieć, kto w tej stacji robi prawdziwą karierę. Jedną z gwiazd tej telewizji bez wątpienia jest Dorota Gardias, która spotkała nie lada przykrość na święta. Celebrytka została okradziona przez włamywaczy, co więcej nie był to pierwszy raz. Na szczęście dom był pusty i nikomu nic się nie stało.

Gwiazda TVN okradziona

Do pierwszego włamania doszło w jeszcze poprzednim domu prezenterki, który mieścił się na warszawskim Wilanowie. Niestety celebrytka po włamaniu do niego nieczuła się w nim już więcej bezpieczna. Nie pomogły nawet zapewnienia jej partnera, że taka sytuacja się już nie powtórzy. Ostateczna decyzja zapadła i dom został sprzedany. Przez kilka lat para cieszyła się spokojem i swoim towarzystwem, ale teraz koszmar powrócił, a ich nowy dom został obrabowany. O wszystkim poinformował partner Doroty Gardias, poprzez swój profil na Instagramie. Mężczyzna zamieścił na nim ujęcie z monitoringu, na którym widać włamywaczy. - Wczoraj po godzinie 20, w Powsinie miało miejsce włamanie. Trzech drani weszło, splądrowało, zniszczyło i okradło mój dom. Uderzyli w święte miejsce moje i mojej rodziny. Panowie - bardzo źle trafiliście. Znajdę was przed policją, to tylko kwestia czasu - pisze Krzysztof Sawicki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej

Nagroda za pomoc w znalezieniu włamywaczy

Za pomoc w ustaleniu kim są włamywacze, mężczyzna przewidział nagrodę. Podziękował również wszystkim za pomoc i wsparcie. W swoim wpisie poinformował również, że o wszystkim zostały poinformowane służby i pracują nad znalezieniem włamywaczy. Jednak wygląda na to, że Sawicki postanowił załatwić wszytko na własną rękę. - Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie. W domu nikogo nie było na szczęście. Wracam do Polski. Nie jestem w stanie odebrać wszystkich telefonów. Jak tylko będę wiedział więcej, dam znać. Nagranie ma już policja i CBŚP - dodaje mężczyzna.ZOBACZ TAKŻE:
  1. A kim ty jesteś? Napuszony dziennikarz muzyczny atakuje Dawida Podsiadło
  2. Zgwałciła czternastolatkę i zmieniła jej życie w piekło. Powód jest makabryczny
  3. Tragicznie smutne święta Beaty Kozidrak. Nagła śmierć zmieniła wszystko
  4. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News