Słynna twarz hitowego show TVN żegna się z nim na zawsze

Słynna twarz hitowego show TVN żegna się z nim na zawsze Źródło: źródło: wikimedia.org/Ja Fryta

Przez lata była gwiazdą kojarzoną z jednym programem, który do dziś jest wielkim hitem. Z ogromną oglądalnością zapewnia tej stacji telewizyjnej zyski idące w ogromne fortuny, o których przeciętnemu Polakowi się nie śniło. Choć jej twarz była nierozłącznie kojarzona z tym show, musi się z nim pożegnać na zawsze. Przykry wypadek sprawił, że nie jest już możliwe, by wróciła na jego plan.

Przez lata uświetniała występy w "Tańcu z Gwiazdami" na ekranach TVN. Od samego początku programu, który swoją pierwszą emisję miał w 2005 roku towarzyszyła gwiazdom i zdobywała nagrody za najlepsze tańce. Później, po przeniesieniu programu do Polsatu w 2014 roku stała się jedną z jego prowadzących. Anna Głogowska już wówczas nie mogła tańczyć. Choć prowadziła show, miała coraz więcej problemów z nogami. Te osiągnęły apogeum w lutym tego roku, kiedy Głogowska zerwała więzadła i musiała poruszać się o kulach. To automatycznie usunęło ją z prowadzenia "Tańca z Gwiazdami" i w ten sposób 5 edycję na Polsacie zamiast niej pilotuje obecnie Paulina Sykut-Jeżyna. ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Ogórek w Tańcu z Gwiazdami? Pójdzie śladami Bosaka?

Słynna twarz bez szans na powrót

Głogowska liczyła, że uda się jej wrócić na plan i zaprezentować się w świetnej formie. Niestety, z marzeń nici, a wszystko przez okropne zdarzenie. Podczas spaceru z psem Głogowska potknęła się tak nieszczęśliwie, że podczas upadku złamała prawą nogę w kostce. Operacja, którą niedawno przeszła była bardzo skomplikowana. Jej noga jest obecnie naszpikowana drutami i śrubami, które zostaną już na zawsze. - Staram się już normalnie funkcjonować, ale dla zawodowej tancerki złamanie to jest problem. Lekarz powiedział, że te druty i śruby zostaną już na zawsze - mówi Głogowska. ZOBACZ TAKŻE: Rossmann i TVN oszukało tysiące Polaków. "Perfidne wykorzystane dzieci" Nie ma wątpliwości, że bez Głogowskiej "Taniec z Gwiazdami" nie będzie już taki sam. Jak sama jednak mówi, znalazła już zatrudnienie w Teatrze 6. Piętro. Została tam choreografką i konsultantką do spraw ruchu scenicznego. Jednak na zawsze w sercu gwiazdy będzie kultowy już program, który wylansowało TVN, a obecnie nadaje Polsat. źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News