m jak miłość odc 1360
materiały prasowe
Redaktor - 19 Marca 2018

Dramat gwiazdy M jak Miłość. Musi walczyć o swoją córkę

1360 odcinek "M jak miłość" będzie prawdziwą wojną! Iza (Adriana Kalska) zgodziła się, by Artur (Tomasz Ciachorowski) uznał małą Maję za swoją biologiczną córkę. Jej prawdziwy ojciec Marcin (Mikołaj Roznerski) nie zamierza odpuścić i będzie walczył o swoją córeczkę! Co więcej, znajdzie bardzo poważnego sojusznika.

W obronie Marcina stanie Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), która podczas wizyty u Izy, będzie namawiała ją, żeby dała Marcinowi ostatnią szansę i pozwoliła być prawdziwym ojcem dla Mai.

"M jak miłość" odcinek 1360: poniedziałek, 19.03.2018, godz. 20.50, TVP2, streszczenie

Wojna o małą Maję zaostrzy się do granic możliwości. A wszystko to za sprawą Artura, który żeby zniszczyć Marcina nie zawaha się, by posunąć się do manipulacji i kłamstw. Chodakowski jednak nie podda się tak łatwo i będzie walczył o ukochaną córeczkę. W 1360 odcinku M jak Miłość, Marcin spotka się z Budzyńskim. Panowie będą planować wspólną strategię walki o Maję i wywiąże się pomiędzy nimi taki dialog. -Wytoczymy powództwo o ustalenie ojcostwa przez sąd, który zleci badania genetyczne. Udowodnimy twoje ojcostwo, zyskasz prawa rodzicielskie. Ale musisz mieć świadomość, że dziecko zostanie przy matce. I jeśli Iza nadal będzie z Arturem…- To on i tak będzie wychowywał moją córkę... Ten facet to psychopata! Szantażował moją matkę, groził jej… Okłamał mnie, Izę... Przez niego byłem oskarżony o zabójstwo!- Tak - i to jedno działa na naszą korzyść… - Iza powtarza tylko: Artur jest świetnym ojcem, kocha Maję… Sama siebie oszukuje! Ten gość jest niezrównoważony i niebezpieczny! Na samą myśl, że ktoś taki opiekuje się moją córką…

Artur grozi Chodakowskiemu

Marcin zgodzi się w końcu na spotkanie, które proponuje mu Artur. Rywal Chodakowskiego zacznie mu otwarcie grozić. - Jeśli się nie odpieprzysz od mojej rodziny, zniszczę cię… Zamienię twoje życie w piekło!- „Twojej” rodziny? Masz tupet! Odebraliście mi córkę... Nie mam już nic do stracenia.- Masz jeszcze całkiem sporo do stracenia… - powiedział Artur. W całej tej patowej sytuacji Marcin może liczyć na wsparcie swojej matki. Aleksandra postanowi porozmawiać z Izą szczerze i przemówić jej do rozsądku. Kiedy będzie pomagała jej przy opiece nad cierpiącą na kolkę Mają, wywiąże się pomiędzy nimi dialog: -Jest taka delikatna, bezbronna… Nie chcę cię na siłę przekonywać, ale… naprawdę chcesz zbudować jej życie na kłamstwie?- Artur jest ojcem Mai!- Obie wiemy, że to nieprawda.- Jest jej ojcem! Takim, jakim Marcin nie chciał być! Wstaje w nocy, czuwa przy jej łóżeczku… Jest.- Marcin nawet nie wiedział…- Bo nie chciał wiedzieć! Zaufałam mu, a on mnie zawiódł, zranił… Nie zaryzykuję, że któregoś dnia w taki sam sposób potraktuje Maję!- To są sprawy między wami, a dziecko… nie ma z tym nic wspólnego. Boże, Iza… Dzieci są najważniejsze na świecie. Nie wolno ich oszukiwać...ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia największej gwiazdy M jak Miłość. Żałuje, że przeżył wypadek
  2. Fani zrozpaczeni. Już niebawem M jak Miłość zniknie z ekranów
  3. Gwiazda „M jak Miłość” szokuje. Pokazała seksowne zdjęcie
  ZAMIANA
cichopek_mroczek"M jak miłość": Jak zmieniły się gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
[view-gallery id=208589]
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News