Doszło do nieopisanej tragedii. To zdarzenie odbiło się na całej rodzinie. Kobieta włożyła dwóch swoich synów do piekarnika i… uruchomiła urządzenie. Kiedy na miejsce przyjechały służby ratownicze, było już za późno.

W Atlancie w Stanach Zjednoczonych oskarżono o morderstwo Lamorę Williams. Kobieta miała włożyć do piekarnika dwóch swoich najmłodszych synów – dwuletniego Ke’Younte Penna i rocznego Ja’Karter Williamsa.

Williams wcześniej uprzedziła o swoim czynie byłego męża. Ojciec chłopców, Jameel Penn natychmiast wezwał policję. Kiedy jednak funkcjonariusze dotarli na miejsce, obaj chłopcy już nie żyli. Media informują, że chłopcy spłonęli żywcem.

– Ja’Karter i Keyante, to był mój świat, moje wszystko. Jestem zagubiony – powiedział mediom po tragicznym zdarzeniu Jameel Penn.

Prócz dwóch najmłodszych synów, Lamora Williams ma jeszcze dwoje dzieci. 6-letnia córka w chwili zdarzenia była poza domem. Opiekowali się nią inni członkowie rodziny. 3-letni syn był w domu z matką. Opinia znajomych i rodziny o kobiecie jest niepokojąca. Uważają oni, że Lamora nie jest do końca zdrowa psychicznie. Jeszcze bardziej jej stan pogorszył się po rozstaniu z Jameelem.

Dokładna informacja o przyczynie śmierci będzie znana po sekcji zwłok. Matka dzieci została aresztowana, obecnie zaś trwa śledztwo policyjne.

Źródło: wprost.pl

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach


POTĘŻNI strażacy zapozowali do PŁOMIENNEJ sesji!

...

Zobacz również