Dramat Anny Dymnej. Przeraża ją los jej syna

Dramat Anny Dymnej. Przeraża ją los jej syna Źródło: Scena z serialu "Siedlisko" / fot. facebook / @Anna Dymna

Dramat Anny Dymnej, słynnej polskiej gwiazdy filmowej i teatralnej. Przeraża ją los jej syna. Jego przyszłość nie zapowiada się kolorowo, szczególnie pod względem finansowym. Mąż aktorki stracił pracę, co również niekorzystnie wpłynęło na dalszą karierę ich potomka.

Choć Michał ma już 32 lata, Anna Dymna ciągle bardzo martwi się o swojego syna. Mężczyzna ma wykształcenie muzyczne i dyplom z wydziału kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Gwiazda martwi się, że nie starczy mu pieniędzy na życie. ZOBACZ TAKŻE: Zelnik zmyśla, że miał romans z Dymną. Aktorka zirytowana „Musi być mu ciężko”

Przeraża ją los jej syna

Anna Dymna bardzo rzadko wypowiadała się publicznie na temat swojego syna, który nie chciał, żeby matka o nim opowiadała w mediach. Michał jest muzykiem, zajmuje się niszowymi, niekomercyjnymi gatunkami. Nie jest to wyjątkowo dochodowe zajęcie, co bardzo martwi artystkę. - Zapytałam go kiedyś: a z tej muzyki to da się wyżyć? Usłyszałam: Matka, sama mi mówiłaś, że w życiu bardzo ważne jest, by robić to, co się kocha - powiedziała Dymna. ZOBACZ TAKŻE: Pierwsza Dama w pierwszym projekcie Michałowi wpadały jeszcze jakieś zlecenia na muzykę do spektakli w teatrze, którego dyrektorem był mąż Dymnej. Niestety ten stracił pracę, co wykluczyło ich obu z tej działalności. Następny artykuł