Dramat Andrzeja Dudy. Najbliżsi wbili mu nóż w plecy

Dramat Andrzeja Dudy. Najbliżsi wbili mu nóż w plecy

Andrzej Duda pozostaje politykiem, któremu Polacy najbardziej ufają. Niestety, najbliżsi wbili mu właśnie nóż w plecy. Prezydent na pewno czuje się w tym momencie bardzo mocno zawiedziony.

Chociaż obywatele bardzo mocno prezydenta popierają i ufają mu, to jego najbliżsi współpracownicy, najwyraźniej mają zupełnie inne zdanie niż większość Polaków. Właśnie wbili głowie państwa nóż w plecy. Posłowie PiS dosłownie bojkotują prezydenta! Są bardzo negatywnie nastawieni do referendum, które ten chce zorganizować. Przedstawił już nawet 15 pytań referendalnych, dotyczyć mają one m.in. tak ważnych kwestii jak: wieku emerytalnego zapisanego w konstytucji oraz nienaruszalności programu 500+.

Andrzej Duda opuszczony przez PiS

- Zobaczymy, jakie będą pytania i jaki będzie dalszy ciąg (zdarzeń) związany z referendum - tak wymijająco na temat prezydenckiego referendum wypowiadał się ostatnio premier Mateusz Morawiecki. - Żeby nie tworzyć dywagacji poprzestanę na tym, że będziemy nad tym się zastanawiać, rozważać i dyskutować - powiedziała dziennikarzowi RMF FM rzecznik PiS Beata Mazurek. Trzeba przyznać, że z tej wypowiedzi również nic konkretnego nie wynika. Politycy PiS powinni cieszyć się z pomysłu prezydenta, a nie jawnie omijać jego temat. - Politycy PiS boją się frekwencyjnej klapy referendum konsultacyjnego. Nieoficjalnie porównują pomysł #PAD z niewypałem #PBK. Do czasu złożenia wniosku o jego przeprowadzenie, mają poświęcać referendum jak najmniej uwagi - spekuluje na swoim Twitterze dziennikarz RMF FM Patryk Michalski. Ciężko odmówić mu słuszności. Inni posłowie PiS twierdzą nawet, że "szału nie ma" jeśli chodzi o pomysł prezydenta. Duda musi czuć się zawiedziony takim nastawieniem partii, z której bądź co bądź wyszedł. Co szczególnie zaskakujące, o pomyśle głowy państwa nawet słowem nie wspomniało również TVP w swoich Wiadomościach. Temat pytań referendalnych został po prostu... przemilczany. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie mają dla niej litości. Marta Kaczyńska zrównana z ziemią
  2. Agata Duda pod ostrzałem! Nawet ksiądz jej nie odpuścił
  3. Tajemnicze spotkanie Dudy na meczu. Rozmawiał ze swoim politycznym wrogiem
  4. Kaczyński ZMIAŻDŻONY! O tych słowach mówi już cała Polska
  5. Nie mają dla niej litości. Marta Kaczyńska zrównana z ziemią
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News