Dramat aktora. "Walduś" z Kiepskich został zdradzony i upokorzony przez własną żonę

Dramat aktora. "Walduś" z Kiepskich został zdradzony i upokorzony przez własną żonę Źródło: fot. youtube.com/SPA Info TV

Bartosz Żukowski jest postacią, bez której "Świat według Kiepskich" nie mógłby istnieć. Aktor w przeciwieństwie do swojej najbardziej znanej postaci przeżywa prawdziwy dramat. Według mediów zdradzony i upokorzony przez żonę toczy z nią zaciętą batalię sądową.

Choć już od wielu lat Żukowski nie występuje w hitowym serialu Polsatu, to nadal kojarzony jest przede wszystkim z rolą Waldemara Kiepskiego. Głupawy syn Ferdynanda swoim śmiechem do łez rozbawiał telewidzów i pomógł wyrobić aktorowi jego własną markę. Artysta wystąpił jednak nie tylko w "Świecie według Kiepskich", ale również w kilkudziesięciu innych produkcjach. Nie były one jednak znaczącym sukcesem w jego karierze, gdyż nadal jest znany głównie z roli Waldka. Pozostający trochę na uboczu show-biznesu aktor ma od pewnego czasu ogromne problemy rodzinne, głównie z byłą żoną. Kobieta miała upokorzyć aktora, zdradzając go i doprowadzając do rozpadu ich związku.

Gwiazdor serialu "Świat według kiepskich" został upokorzony przez żonę

Dramat Żukowskiego związany z rozwodem trwa już od około dwóch lat. Choć on i Ewa Coll już dawno nie są ze sobą, nadal nie mogą doprowadzić swojego małżeństwa do końca. Kością niezgody pozostaje sprawa opieki nad ich wspólną córką, Polą. Aktor zapiera się, że dziecko powinno mieszkać z nim, gdyż to on się nad nim głównie opiekuje. Dodatkowo utrzymuje, iż obecny partner Coll nie jest dobrym materiałem na opiekuna dla dziewięciolatki. Aktor zeznał także, iż powodem końca małżeństwa była zdrada Ewy Coll. Kobieta upokorzyła przy tym Żukowskiego, twierdząc, iż nadużywa on alkoholu. Na ten moment wydaje się, że zakończenie ciągnącej się latami sprawy nie nadejdzie prędko. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat rodziny DJ Avicii. Nie mogą go pochować
  2. W sieci krąży ostatnie nagranie Anny Przybylskiej. Tuż przed śmiercią
  3. Zosia Zborowska z ci*ką na szyi. Aktorka szokuje na Instagramie
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News