Dramat Agnieszki Włodarczyk. "Serce pękło mi na milion kawałków"

Dramat Agnieszki Włodarczyk. "Serce pękło mi na milion kawałków" Źródło: instagram.com/Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk to gwiazda, która jeszcze kilka lat temu chętnie dzieliła się swoim życiem prywatnym. Jednak od momentu, kiedy boleśnie rozstała się z Mikołajem Krawczykiem, chroni swoją prywatność. Właśnie zrobiła jednak wyjątek i podzieliła się z fanami swoim dramatem.

Od bolesnej rozłąki z Mikołajem Krawczykiem Agnieszka Włodarczyk zdecydowanie usunęła się w cień. Po ogromnym bólu, który niemalże załamał na dobre artystkę, postanowiła jednak pierwszy raz od długiego czasu podzielić się smutnym faktem ze swojego życia. Aktorka po rozłące znalazła pocieszenie w miłości do swojego czworonoga. Piesek, którego znalazła przy drodze z Łodzi do Warszawy, szybko stał się jej wielką miłością. Ze zwierzakiem dzieliła wiele pozytywnych chwil. Niestety, Włodarczyk właśnie przekazała smutną informację.

Agnieszka Włodarczyk szczerze o swoim dramacie

Aktorka opisała na Instagramie swój dramat, który właśnie przeżywa. Wszystko przez to, że jej ukochany czworonóg odszedł. Zwierzę zdechło, pozostawiając po sobie ogromną pustkę w życiu artystki. Włodarczyk w swoim smutnym wyznaniu opowiedziała o wielkiej miłości, jaka łączyła ją ze zwierzakiem. Podkreśliła, że przez 4 wspólne lata wspólnie przeżyli mnóstwo niezapomnianych chwil. Dlatego utrata ukochanego psa jest dla niej takim uderzeniem. W ostatnich słowach Włodarczyk widać rozpacz, jaka ogarnęła aktorkę po tym dramacie. Jak sama napisała, "pękło jej serce na milion kawałków".  - 4 wspólne lata, wspólne wyjazdy, ucieczki przed dzikami, liczne wizyty u weta... tak, moja babcia do tej pory nie dowierza, jak można z psem jeździć do okulisty czy kardiologa. Robić badanie krwi, tomografię, echo serca czy rentgen, w nocy o północy wszystko jedno. Jednak tego co postanowiłeś dziś zrobić opuszczając mnie na zawsze chyba nigdy nie przeżyję. Nagle i bez uprzedzenia. Tak się nie robi człowiekowi!!! Pękło mi serce na milion kawałków - napisała w emocjonalnym wpisie Włodarczyk.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
  1. Jak producenci mogli tego nie zauważyć? Największa wpadkę w historii M jak Miłość
  2. 250 tys. Polaków ma problem! Stracą pieniądze
  3. 23-letnia wnuczka Millera zrobiła sobie BOTOKS
źródło: pomponik.pl Następny artykuł