PiS zdecydował! KAŻDEGO Polaka czeka zmiana dowodów osobistych

PiS zdecydował! KAŻDEGO Polaka czeka zmiana dowodów osobistych Źródło: Fot. Flickr/Kancelaria Premiera

Dowód osobisty jest jednym z najważniejszych dokumentów każdego Polaka. Powinniśmy więc dbać o to, aby zawsze był ważny i zgodny z ustalonymi przez rząd zasadami. Co istotne, już wkrótce wszystkich czeka jego wymiana.

Portal WP odbył rozmowę dotyczącą nowych dowodów osobistych z ministrem cyfryzacji, Markiem Zagórskim. Wynikać ma z niej informacja, iż nowa wersja dokumentu zacznie obowiązywać już 31 marca 2019 roku.

Każdy dowód osobisty do wymiany

Co ciekawe, popularnym sposobem składania wniosków ma okazać się formularz internetowy. Ministerstwo chce także, aby to państwo wypełniało wszystkie najważniejsze wnioski za obywateli. Najbardziej kluczową prawdopodobnie informacją dotyczącą nowych dowodów jest fakt, iż nie będą one wydawane od razu każdemu obywatelowi. Dokument trafi do nas wtedy, gdy poprzedniemu minie data ważności wydania.

To dopiero początek wprowadzania programu w życie

Pozostałe szczegóły projektu rządu Prawa i Sprawiedliwości nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie już wkrótce będzie się musiał z nimi zapoznać każdy Polak. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przełom w Polsce?! Kaczyński chce współpracy z… PO
  2. Wstrząsające informacje o Macierewiczu. Przeżył niewyobrażalny horror
  3. Szokujące pogłoski mediów: „Kaczyński jest w śpiączce?!”. Nocna narada PiS
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News