Zgubiła dowód osobisty. Po roku otrzymała wiadomość, której treść ją zamurowała

Zgubiła dowód osobisty. Po roku otrzymała wiadomość, której treść ją zamurowała Źródło: Unsplash/Michael Discenza

Dowód osobisty to bardzo ważny dokument. Wiele osób posiada na niego specjalne etui lub przegródkę w torbie. Jednak nie wszyscy podchodzą do niego z taką ostrożnością. O tym, jakie mogą być konsekwencje zgubienia tego dokumentu przekonała się ta młoda kobieta, która zgubiła swój na imprezie.

Dowód osobisty Christina Egan zgubiła podczas imprezy w Nowym Jorku, na którą wybrała się ze swoimi znajomymi. Studentka Uniwersytetu Columbia w 2015 roku bawiła się aż tak dobrze, że podczas tańcu w klubie dokument wysunął się z jej kieszeni. Początkowo była przerażona stratą, ale potem zapłaciła odpowiednią kwotę za wyrobienie nowego dokumentu i zapomniała o całym zajściu. Rok później przypomniała sobie o nim, gdy otrzymała zaskakującą wiadomości.

Dowód osobisty zgubiła w klubie

- Z reguły wychodzę na imprezy z dowodem osobistym, kartą kredytową i błyszczykiem w kieszeni kurtki, bez torebki i portfela. Okazało się, że to nienajlepszy nawyk - powiedziała mediom Christina Egan, która na własnej skórze doświadczyła konsekwencji swojego roztrzepania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po początkowym załamaniu kobieta uznała, że nic straconego i zapłaciła 10$ za wyrobienie nowego dowodu osobistego. Myślała, że to koniec tej historii, ale nic bardziej mylnego. Rok po tym, jak zgubiła dokument, otrzymała tajemniczy list. W kopercie znajdował się właśnie jej dowód, oraz tekst  od osoby, która go odnalazła. To, dlaczego znalazca tak długo czekał ze zwróceniem jej dokumentu, bardzo ją zaskoczyło.

Dziewczyna korzystała ze zgubionego dowodu osobistego

List od znalazcy dokumentu mówił o tym, że był on jej potrzebny do dostawania się do klubów, na które była za młoda. Korzystała z fałszywej tożsamości, aby wyminąć kontrolę na wejściu.

- Znalazłam go na podłodze w barze jakiś rok temu, mam nadzieję, że masz nic przeciwko temu, że używałam go przez chwilę. Ale - teraz mam już 21 lat, więc oddaję go z powrotem. Dziękuję - napisała dziewczyna do Christiny.

Dzisiaj grzeje: 1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu

2. Zagrał w 60 filmach, nie żyje słynny aktor. Polacy będą zaskoczeni przekazywanymi informacjami

Christina nie była zła na młodą dziewczynę. Wręcz przeciwnie, ma nadzieję, że ta dobrze się bawiła podszywając się pod nią. Poza tym istnieje wiele gorszych rzeczy, które mogły stać się z dowodem Christiny po tym, jak go zgubiła.

- Mam nadzieję, że tajemnicza dziewczyna była zadowolona z czasu spędzonego jako Christina. Żałuję tylko, że nie wysłała mi też 10$, które wydałam na wymianę dowodu - powiedziała mediom Christina.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ugotowała ziemniaki inaczej niż zwykle z dodatkami, które każdy ma pod ręką. Mąż zaczął ją nosić na rękach
  2. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  3. Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Emerytura wyższa nawet o KILKASET ZŁOTYCH miesięcznie. ZUS zdradza, co należy zrobić

źródło: jest pozytywnie

Następny artykuł