Dowbor wyśmiał żonę. "Tak się kończy równouprawnienie"

Dowbor wyśmiał żonę. "Tak się kończy równouprawnienie" Źródło: instagram/maciej_dowbor/

Dowbor chętnie pokazuje w sieci zdjęcia ze swoją ukochaną żoną i za każdym razem, nie może odmówić sobie kilku słów na temat tego, co uwiecznił na fotografii. Tym razem nie było inaczej, a gwiazdor w swoim obszernym wpisie zakpił z aktorki. Ciekawe co ona na to.

Dowbor słynie ze swojego poczucia humoru i dystansu do życia. Dziennikarz nieustannie pokazuje, że lubi żartować nie tylko z siebie, ale i ze swoich bliskich, co jednak zwykle stara się robić tak, by nikogo nie urazić. Internauci zastanawiają się, czy tym razem jednak trochę nie przesadził, bowiem w swojej ostatniej publikacji wprost wyśmiał swoją żonę. 

Dowbor wyśmiał swoją żonę 

Kilka dni temu na Instagramie Marcina pojawiło się zdjęcie prosto z plaży, gdzie towarzyszyła mu cała rodzinka. Na fotografii widać, jak Joanna Koroniewska stara się pchać wózek po piasku, co bez wątpienia nie było najłatwiejszym zadaniem. Gwiazdor postanowił wykorzystać moment i szybko uwiecznił tę chwilę. Po ich minach widać, że oboje byli w świetnych humorach, co zapewne zmotywowało go do tego, by przy okazji nieco zażartować z żony. 

Dowbor zamieścił obszerny wpis, w którym nie tylko opisał ówczesną sytuację. Nim pojawił się hejt, celebryta wytłumaczył, dlaczego nie pomógł ukochanej i to nie on męczył się z plażowymi trudnościami. Na początku swojego wpisu nawiązał do równouprawnienia, czego jego zdaniem, idealnym przykładem była zaistniała sytuacja.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Tak się kończy nadmierne równouprawnienie i polityczna poprawność. Nawet chciałem zapytać czy nie pomóc, ale bałem się, że urażę postępowe poglądy mojej małżonki. Trzyma rękę na kasie, decyduje o wakacjach, nawet samochód kazała mi kupić 5cio drzwiowy, a w domu oglądamy tylko romantyczne komedie. To pewnie skoro targa wózek po piasku to znaczy, że to jakiś jej feministyczny manifest - napisał. 

Dziennikarz boi się żony? 

W swojej wypowiedzi Dowbor przyznał, że bał się dać żonie radę. Jego zdaniem Joasia mogłaby nie być z tego powodu zadowolona i mógł dostać za to porządną burę. Przyznał, że jej uśmiech i duma nie pozwoliła mu we wtrąceniu się. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nowość od Zenka Martyniuka wbije was w fotele. Król disco-polo wypuścił właśnie petardę, która miażdży „Przez Twe oczy zielone”

 2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

- W sumie mogłem jej napomknąć, że po piasku to lepiej wózek ciągnąć niż pchać. Ale taka była zadowolona, taka dumna, naładowana energią i poczuciem siły, że jakoś nie miałem czelności. Jeszcze bym dostał burę - stwierdził żartobliwie.  

instagram/maciej_dowbor/

instagram/maciej_dowbor/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO] 
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. W fontannie na Śląsku dokonano strasznego odkrycia, o którym mówią już prawie wszystkie media w Polsce. Nie mieści się w głowie
  4. Wypłynęły zapomniane notatki. Ujawniają, że przed Polakami ukryto nadzwyczaj prywatne zdjęcia Jana Pawła II zrobione z ukrycia
  5. Nagranie z sypialni Małgorzaty Rozenek w sieci. Nagle jej mąż w łóżku zaczął przeraźliwie krzyczeć, aż was zamuruje

Źródło: Instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News