Jedna z najpiękniejszych serialowych przyjaźni. Pamiętacie o jaki anielski serial chodzi?

Jedna z najpiękniejszych serialowych przyjaźni. Pamiętacie o jaki anielski serial chodzi? Źródło: kaadr z serialu Dotyk Anioła Touched by an Angel Lektor PL / Youtube

Przyjaźń to najpiękniejszy dar jaki może spotkać człowieka. Jak się okazuje, nie tylko ludzie mogą obdarzyć drugą osobę takim zaufaniem i uczuciem. Według tego serialu, również aniołowie przywiązywali się do siebie, darzyli największą sympatią, a przy okazji pomagali ludziom.

Popularny a latach 90. serial opowiadał historię aniołów zesłanych na Ziemię przez Boga. Mieli oni pomagać ludziom w ich codziennych sprawach. Głównymi bohaterkami serialu była Monica i Tess, czyli dwie Anielice, które szczególnie biorą pod opiekę skrzywdzone osoby, mają za zadanie pogodzić zwaśnione strony i załagodzić konflikty. Starsza, bardziej doświadczona Tess jest wspaniałym przewodnikiem dla skromnej i wrażliwej Moniki. Razem tworzą zespół, który jest w stanie pokonać każdą przeciwność i stawić czoła nawet największym problemom na ziemi i w niebie. 

Powstało 212 odcinków. W Polsce wyemitowano 7 sezonów. Chodzi oczywiście o serial "Dotyk anioła". Jeden z odcinków serialu można pooglądać na kanale Arti21661 na Youtube. Wrócilibyście do tego serialu? 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News