Tego zwiedzający się nie spodziewał. Mężczyzna zignorował ostrzeżenia dotyczące obiektu. Zbyt blisko podszedł, a gdy dotknął akwarium – stało się coś nieprawdopodobnego.

Gregory Heinzman wraz ze swoją przyjaciółką postanowił wybrać się na wycieczkę do Międzynarodowego Muzeum Szpiegostwa w Waszyngtonie. Największe zainteresowanie u mężczyzny wzbudziła jednak szczególna atrakcja – ultrarealistyczne cyfrowe akwarium. Postanowił trochę się pobawić i sprawdzić, co będzie się działo.

Tego się nie spodziewał

Odważny turysta stwierdził, że nic złego nie może się stać i zadrwił sobie z cyfrowej instalacji – mimo ostrzeżeń podszedł blisko na wyciągnięcie ręki i zaczął nadpobudliwie dotykać i pukać w szybę. Przez chwilę nic się nie działo, po czym rekin uderzył w szybę. Mężczyzna na tyle się wystraszył, że momentalnie odskoczył, padając na podłogę. Zwiedzający doznał takiego szoku, że siedział na niej z otwartymi ustami, nie mogąc się uspokoić.

Całą zabawę tego pana nagrała jego przyjaciółka, która wrzuciła potem nagranie do internetu. Post zyskał niesamowite zainteresowanie i w niemalże trzy dni wideo odtworzono ponad 10 mln razy.

https://www.facebook.com/100003630480328/videos/1121995871264752/

Źródło: planeta.fm

Zakład, że TEGO nie wiedziałeś o swoim kocie?!

15 największych sekretów ujawnionych przez WikiLeaks

...

Zobacz również