Dostawała pogróżki od muzułmanów. W proteście spaliła Koran (video)

Dostawała pogróżki od muzułmanów. W proteście spaliła Koran (video) Źródło:

Młoda kobieta, która poświęcała swój wolny czas na uświadamianie społeczeństwa o niebezpieczeństwach płynących ze strony radykalnego islamu opublikowała w sieci nagranie, na którym drze i pali Koran. To jej protest przeciwko pogróżkom jakie dostaje od społeczności muzułmanów w związku ze swoją działalnością.

Młoda Słowaczka, która poświęciła swój czas na uświadamianie swojego narodu o ewentualnych zagrożeniach płynących ze strony napływających do Europy imigrantów muzułmańskich nie poddaje się w swojej misji.

Dziewczyna przez ostatnie tygodnie dostawała mnóstwo pogróżek od muzułmanów mieszkających na Słowacji, którzy nie są zadowoleni z obrotu spraw u naszego południowego sąsiada.

Kobieta postanowiła zademonstrować swoje zaangażowanie i brak strachu wobec pogróżek poprzez spalenie świętej księgi muzułmanów. Wszystko uwieczniła na filmie i opublikowała w sieci.

Dostawała pogróżki od muzułmanów. W proteście spaliła Koran

Opublikowany przez Pikio TV na 26 grudzień 2016

Kilka tygodni temu słowacki parlament przyjął ustawę, według której islam nie jest już religią uznawana przez państwo. Według nowego prawa, religia by być uznana oficjalnie przez państwo musi posiadać co najmniej 50 tysięcy wyznawców (do tej pory było to 20 tysięcy). Jeśli nie spełni tego warunku - tak jak ma to miejsce w przypadku wyznawców islamu - to nie może liczyć na pozwolenia na prowadzenie szkół i otrzymywanie publicznych dotacji.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News