Dostaniesz 200 złotych od banku ING!

Dostaniesz 200 złotych od banku ING! Źródło: fot. wikipedia.org

ING Bank Śląski oferuje swoim klientom nie lada gratkę. Przy spełnieniu kryteriów formalnych bank wypłaci 200 złotych premii!

ING Bank Śląski kusi klientów chętnych do inwestycji. Wszyscy skłonni do pomnażania zysków z funduszy inwestycyjnych powinni zwrócić uwagę na ofertę tego banku.

ING Bank Śląski kusi klientów. Nagroda 200 złotych

Do zgarnięcia jest bowiem nagroda-bonus w kwocie 200 złotych. Wystarczy spełnić kilka warunków formalno-prawnych, a bank wynagrodzi nas wspomnianą kwotą! - Inwestowanie może być wygodne. Ty decydujesz, kiedy i ile ma trafić na wybrane fundusze, a reszta dzieje się automatycznie. Teraz możesz dodatkowo zyskać nagrodę do 200 zł za regularne inwestowanie – informuje ING Bank Śląski. Jak czytamy na stronie banku ING, na początku należy zapisać się na promocyjną ofertę. Bank wyśle nam ankietę inwestycyjną, z której stworzy swoisty profil, obrazujący nasze zdolności do inwestowania. Następnie podpisujemy umowę.

Od tego momentu zaczyna się klasyczne inwestowanie. Promocja dotyczy wyłącznie funduszów inwestycyjnych (FI). Bank oczekuje, że zaczniemy kupować "jednostki uczestnictwa" FI, z czego każda jedna taka jednostka to minimalny wydatek rzędu 300 zł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Warunki uzyskania nagrody w ING Bank Śląski

Jednostki FI kupimy też za 500 zł i 1000 zł. Bank nagrodzi nas jednak dopiero za regularne pomnażanie kapitału, a nie jednorazowy zakup funduszy. Pomoże nam w tym ustawienie dyspozycji regularnego inwestowania (DRI) na wspomniane kwoty. Wówczas co miesiąc bank sam będzie pobierał ustalona przez nas kwotę. Przy braku środków na koncie wyśle komunikat, a po trzecim takim alercie dokona transakcji w następnym miesiącu. Klienci mają czas do końca sierpnia tego roku. Czytamy, że jeśli do tego dnia wykonają co najmniej 6 zakupów jednostek FI, bank przeleje nagrodę finansową. Jeśli inwestowaliśmy po 300 zł to otrzymamy 100 zł. Przy 500-złotowych funduszach możemy liczyć na 150 zł nagrody, a przy jednostkach wartych okrągły 1 tys. zł, nawet na 200 zł premii. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Za dramat Edyty Górniak odpowiadali jej rodzice?! Gwiazda ujawniła szokującą prawdę
  2. Setki Polek umiera rocznie na WŁASNE życzenie. Wszystko przez TEN nowotwór
  3. Citibank OSZALAŁ! Rozda wszystkim chętnym telefony za darmo, nie ma żadnego haczyka
  4. Biegnij do bankomatu i wypłać gotówkę! W weekend utrudnienia w wielkich bankach
  5. Bank Pekao wydał oświadczenie ws. afery z taśmami Kaczyńskiego
źródło: ing.pl
Następny artykuł