Ręce opadają. Skompromitowali całą Polskę ale dostaną MILIONY za mundial

Ręce opadają. Skompromitowali całą Polskę ale dostaną MILIONY za mundial

Mundial okazał się wielką porażką polskiej reprezentacji. Podopieczni Adama Nawałki nie pokazali tego, czego się po nich spodziewaliśmy, a sromotna przegrana na meczu Polska-Kolumbia całkowicie zamknęła nasze szanse na dalsze uczestnictwo w Mistrzostwach Świata. Piłkarze dostali jednak sowitą nagrodę w kwocie kilku milionów dolarów! Polacy nie dowierzają.

Na Mundial w Rosji przygotowano nagrody o łącznej kwocie 400 milionów dolarów. To prawie 50 milionów więcej niż na ostatnich Mistrzostwach Świata w Brazylii w 2014 roku. Z kwoty tej najwyższe nagrody otrzymają oczywiście zwycięzcy, kolejne wygrane będą coraz niższe. Interesujące, ale nawet Polacy otrzymają "nagrodę gwarantowaną" - i to wcale nie małą sumkę!

Polacy za Mundial otrzymają aż 8 mln dolarów!

Choć wiele osób twierdzi, że Polacy nie zasłużyli po tej tragicznej porażce na nic, wszystkie drużyny biorące udział w Mistrzostwach mogły liczyć na nagrodę gwarantowaną w wysokości 8 mln dolarów, czyli prawie 30 mln złotych! Gorycz i rozczarowanie w polskich kibicach nie pozwala im cieszyć się z zysku naszych - większość z nich uważa, że zarobione pieniądze powinni oddać. "Wszystkie pieniądze oddać niepełnosprawnym, a oni niech wracają pieszo" pisze internauta. "Za taka grę, wstyd przyniesiony Polsce to trzeba byłoby znacjonalizować ich majątki w Polsce i zamrozić konta bankowe. Premie jeszcze płacić? A przejąć ten transfer od Fifa i dać na niewidome dzieci w Laskach Warszawskich" wtóruje kolejny. Nie można jednak przypuszczać, że polscy reprezentanci zrobią coś takiego - do tej pory żaden z nich nie mówił ani o nagrodach, ani o ewentualnym przekazaniu ich na cele charytatywne. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lewandowskiemu puściły nerwy. Jest wściekły na drużynę
  2. Gwiazda "na dobre i na złe" błaga o modlitwę. Jest bardzo źle
  3. Szok przed meczem z Kolumbią! Nawałka nie miał litości
  4. Na ulice w całej Polsce wyjdą dziesiątki tysięcy ludzi! Będzie gorąco
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News