Dwóch mężczyzn w wieku 27 i 29 lat zostali zatrzymani przez policję w związku z karą, jaką wymierzyli 17-letniemu złodziejaszkowi. Mężczyźni postanowili bowiem „ozdobić” jego twarz w nietypowy sposób.

Do zdarzenia doszło w Brazylii. Dwóch mężczyzn wściekłych na 17-latka postanowiło go ukarać. Poszło o próbę kradzieży roweru, jakiej miał dopuścić się nastolatek. 27-latek i 29-latek zabrali ze sobą chłopaka i postanowili wytatuować mu na czole napis „Jestem złodziejem”.

Chłopak twierdzi, że wcale nie chciał ukraść roweru, a jedynie upadł na niego, będąc pijanym. Niestety nie miał szczęścia. Żaden z dwóch mężczyzn mu nie uwierzył. Nie chcieli też pójść na ustępstwo i zrobić tatuażu na ramieniu chłopaka. Na zamieszczonym w sieci wideo widać jak jeden z nich – zawodowy tatuażysta – robi chłopakowi tatuaż na czole.

Policja już zatrzymała mężczyzn. W internecie natomiast ruszyła akcja zbierania pieniędzy dla 17-latka. Internauci chcą pomóc chłopakowi pozbyć się kontrowersyjnego tatuażu. Twierdzą, że nawet jeśli chciał ukraść rower, taka kara jest zbyt surowa. Makabryczna pamiątka pozostanie chłopakowi jednak na całe życie. Nawet po zabiegu usunięcia tatuażu do końca swoich dni 17-latek będzie posiadał krępujące blizny.

źródło: thesun.co.uk

Ostrzegamy, że poniższe filmy są tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Zobacz również