Szelągowska bez skromności porównała zarobki z pracą pielęgniarki. Doceniła też swoją urodę

Szelągowska bez skromności porównała zarobki z pracą pielęgniarki. Doceniła też swoją urodę Źródło: screen youtube.com/TVN Style

Dorota Szelągowska bez wątpienia nie zasłynie dzięki swojej skromności. Dziennikarka jest zarówno świadoma swoich zarobków, jak i urody. Dodatkowo nie wstydzi się o tym wszystkim mówić głośno.

Dorota Szelągowska po ciąży starała się jak najszybciej wrócić do poprzedniej figury. Od porodu dziennikarki minął już ponad rok, a ona wygląda wręcz olśniewająco. Co więcej, doskonale zdaje sobie z tego sprawę i nie zamierza przed kamerami i dziennikarzami udawać sztucznej skromności. Doskonale wie, że jest atrakcyjną kobietą i nie boi się o tym mówić. Podobnie jak o swoich zarobkach, mimo że wielu osobom może takie podejście się nie spodobać.

Dorota Szelągowska szczerze o swojej urodzie i zarobkach

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że praca w telewizji jest o wiele lepiej płatna niż przeciętna praca dostępna dla zwykłego Polaka. W jednym z wywiadów dziennikarka wprost mówi o swoim sposobie na idealną sylwetkę, który zastosowała z 30 kilogramami, które przybyły jej podczas ciąży. Jak sama przyznaje, pomogły jej w tym zmiany w nawykach żywieniowych. Dodatkowo dziennikarka nie została skrytykowana za swój brak szczerości, a wręcz przeciwnie.

 - Nie oberwało mi się za to. To było szczere. Nie lubię fałszywej skromności. Nie uważam się za piękność i nie zarabiam miliardów. Nie będę jednak na cokolwiek narzekać, bo to wstrętne - mówiła dziennikarka.

Jednocześnie zaznacza, że jej zarobki wcale nie są takie złe, jak mogą sugerować niektórzy koledzy i koleżanki z jej branży. Szelągowska za to zwraca uwagę, że pielęgniarki za swoją ciężką pracę dostają wręcz śmieszne pieniądze, mimo że pracują o wiele więcej niż gwiazdy w telewizji.

 - Bo dobrze nie zarabiają pielęgniarki, które pracują dużo ciężej niż ja. Trzeba mieć kontakt z rzeczywistością - dodaje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie da się ukryć, że publiczne rozmawianie o pieniądzach dla wielu osób nadal jest tematem tabu. Zwłaszcza w sferze show-biznesu, gdzie co jakiś czas słyszymy, że kolejna gwiazda straciła majątek, lub ma głodową emeryturę. W takich wypadkach często powstaje pytanie, co w takim razie takie osoby robiły ze swoimi pieniędzmi przez tyle lat.

Dodatkowo brak wymuszonej skromności u aktorki i poruszanie delikatnych tematów publicznie również nie wszystkim musi się spodobać. Zwłaszcza kiedy niektóre z gwiazd chcą się wypromować na stwierdzeniu, że historie o ich zarobkach są grubo przesadzone.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

 

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News