Dorota Wellman ZMIAŻDŻYŁA PiS! Tak ostro jeszcze nie było

Dorota Wellman ZMIAŻDŻYŁA PiS! Tak ostro jeszcze nie było Źródło: zrzut ekranu: YouTube

Dorota Wellman zmiażdżyła obecną partię rządzącą! Tak ostrej wypowiedzi od słynnej dziennikarki i prowadzącej DDTVN jeszcze nie słyszeliśmy. Gwiazda zwróciła się do młodych z szczerą, gorącą prośbą, by sprzeciwili się PiS i "wybrali mądrze".

Na tegorocznym Pol'and'Rock Festival nie można się nudzić - nie tylko ze względu na muzykę. Dorota Wellman wzięła udział w tej edycji ogólnopolskiego wydarzenia, gdzie podczas spotkania Akademii Sztuk Pięknych opowiedziała trochę o swoich poglądach politycznych i społecznych. Tak gorącej wypowiedzi jednak nikt się nie spodziewał! - Nie wiem, co jest wam potrzebne, aby was ruszyć, żebyście bronili wolności? Czy to, że ktoś może zabrać wam paszport i internet? Z samego siedzenia nad Wisłą i picia piwka nic nie wyniknie. Ja piszę na posłów donosy, jak jeżdżą na kolejne msze zamiast pracować - rozpoczęła ognistą wypowiedź dziennikarka. Wprost powiedziała, że powinno się wybierać "osobę, która powinna siedzieć w Sejmie, a nie kretyna". W swoich wypowiedziach bezpośrednio odnosiła się do decyzji PiS, z którymi się nie zgadza, jak na przykład reforma emerytalna czy wycofanie finansowania metody in vitro.

Kto prowadzi DDTVN? Dorota Wellman jedną z największych gwiazd

Dorota Wellman jest jedną z prowadzących program Dzień Dobry TVN. Jej znajomymi ze studia są między innymi Kinga Rusin, Marcin Prokop, Jolanta Pieńkowska, Magda Mołek, Piotr Kraśko, Marcin Meller i Andrzej Sołtysik. Sporadycznie mogliśmy wśród obsady zobaczyć także Patricię Kazadi, Ewę Drzyzgę i Annę Kalczyńską-Maciejowską. Dzień Dobry TVN to jeden z najbardziej popularnych programów śniadaniowych w Polsce, tuż obok Pytania na Śniadanie. Dorota Wellman zazwyczaj nie dotyka spraw politycznych w DDTVN, mimo że jest jego największą gwiazdą. W przypadku Pol'and'Rock Festival sprawa wygląda zupełnie inaczej. Tam, przemawiając do młodych osób, miała dużo większą swobodę.

PRZECZYTAJ: Gwiazdor Polsatu oburzony tym, co stało się po śmierci Kory! "To pomówienia"

PRZECZYTAJ: Gwiazda TVN zlinczowana! Zrobiła coś bardzo niestosownego

PRZECZYTAJ: Widzów DDTVN zamurowało! Media poinformowały o śmierci jego ojca

PRZECZYTAJ: Psiak przeżył piekło. Posklejana brudem i odchodami sierść ważyła 2 kilo!

Dorota Wellman Dzień Dobry TVN / screen player.pl Dorota Wellman Fot. Dzień Dobry TVN Wellman i Prokop Fot. Instagram/Marcin Prokop
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News