Dorota Wellman zdradziła, jaki rozmiar ubrań nosi. Dla wielu może to być spore zaskoczenie

Dorota Wellman zdradziła, jaki rozmiar ubrań nosi. Dla wielu może to być spore zaskoczenie Źródło: wikipedia/ralf_lotys/

Dorota Wellman w trakcie jednego z ostatnich wywiadów zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie. Dziennikarka zdradziła publicznie, jaki rozmiar ubrań nosi. Zapewne nikt nie spodziewał się, że celebrytka może tak otwarcie mówić o swojej figurze.

Dorota Wellman w ostatnim czasie udzieliła wywiadu dla popularnej gazety. W trakcie rozmowy dziennikarka wykazała się ogromnym dystansem do siebie, bowiem bez żadnych ogródek wyjawiła, jakiego tak naprawdę rozmiaru ubrań szuka na sklepowych półkach. Dla niektórych takie wyznanie ze strony znanej osoby mogło być niemałym zaskoczeniem, ponieważ celebryci niechętnie odnoszą się do swojej sylwetki, wagi, czy tym bardziej rozmiaru ubrań. 

Dorota Wellman wyjawia, jaki nosi rozmiar ubrań 

W trakcie rozmowy z dziennikarzem Dorota miała okazję powiedzieć co nieco na temat swojej figury. Wszyscy przyzwyczaili się już, że prowadząca programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN" ma nieco więcej kilogramów i zupełnie nikomu to nie przeszkadza. Może to być zaskoczeniem, bowiem hejterzy często nie mogą oprzeć się, by nie skrytykować publicznie osoby, która nosi trochę większy rozmiar. 

Dorota Wellman jednak już niejednokrotnie pokazała, że gdyby takowe komentarze pojawiły się pod jej adresem, zupełnie by się nimi nie przejęła. Zapewne to właśnie ten dystans do siebie popchnął dziennikarkę do tego, by bez najmniejszego skrępowania wyjawić, jaki tak naprawdę nosi rozmiar ubrań. 

- Spokojnie mieszczę się w 44. Oczywiście, nie zamierzam promować otyłości, bo to nie jest nic wspaniałego - wyznała.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziennikarka akceptuje siebie 

W trakcie rozmowy Dorota przyznała również, że w pełni akceptuje to, jak wygląda i nie przeszkadza jej, że waży nieco więcej niż inne celebrytki. 

- Jest mnie więcej niż bym chciała, ale nauczyłam się z tym żyć. Mniej raczej mnie nie będzie, ale przecież bywało więcej - mówiła. 

Co więcej, dziennikarka uspokoiła wszystkich, że jej waga jest w normie i nie tyje ona ani nie chudnie. Zawdzięcza to regularnym ćwiczeniom i zdrowemu odżywianiu, które pomaga jej utrzymać wagę na zdrowym poziomie. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News