Największe tajemnice życia Doroty Wellman odkryte. Gwiazda TVN zaskakuje

Największe tajemnice życia Doroty Wellman odkryte. Gwiazda TVN zaskakuje Źródło: screen youtube.com/BabskieShorty

Dorota Wellman, która znana jest z prowadzenia programu DDTVN ma wielu fanów, którzy wprost ją uwielbiają. Teraz dziennikarka podzieliła się wszystkimi swoimi sekretami, których do tej pory nie znaliśmy.

Dorota Wellman w polskim show-biznesie jest już od wielu lat. Przez ten czas dziennikarka stała się prawdziwą renomą w świecie polskiej telewizji. Jej duet z Marcinem Prokopem stał się wręcz legendarny, a dziennikarka stała się prawdziwą gwiazdą. Teraz przy pomocy swojej książki Wellman zdradziła nam swoje tajemnice dotyczące kontaktów międzyludzkich.

Dorota Wellman zdradza swoje tajemnice

Książka nosi tytuł "Życie Towarzyskie" i zdradza w niej wiele sekretów dotyczących najróżniejszych okoliczności. Wellman dzięki niej chce zachęcić Polaków do częstego spotykania się z najbliższymi i udowadnia, że w bardzo łatwy sposób i nie drogo można zorganizować wspaniałą imprezę. - Tą książką chciałabym namówić wszystkich do przyjmowania gości w domu. Do spotykania się przy stole, do rozmów do białego rana (bo warto rozmawiać, jak mawia klasyk). I do tego, żeby bawić się kuchnią, mieć pomysły na przyjęcia domowe (niekoniecznie wystawne i drogie). Zaskakiwać i czarować gości. Bo nic, ale to nic nie zastąpi nam spotkania z drugim człowiekiem twarzą w twarz. Ani Facebook, ani Instagram, ani Skype. Poza tym chodzi o to, żeby razem jeść i pić. Rozmawiać! I być razem - zachęca Dorota Wellman. W książce znajdziemy dziesięć rozdziałów pełnych różnych przepisów na dania, które zachwyca naszych gości, przy minimalnym wysiłku gospodarza. Znajdziemy tam również poradniki dotyczące tego, jak przygotować dekoracje, które będą się nadawać na każdą okazję.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dorota Wellman w swojej książce pokazuje, że naprawdę warto organizować spotkania z rodziną i przyjaciółmi we własnych czterech ścianach. Co więcej, udowadnia, że nie trzeba na to poświęcać całych dni, ani setek złotych. Dzięki tej książce każdy z nas będzie mógł zorganizować imprezę sylwestrową, czy nadchodzące Andrzejki. Bez wątpienia nie jedna osoba skorzysta z porad przedstawionych przez dziennikarkę, która wcześniej nie była znana z tak imprezowej strony. Nie ulega wątpliwości, że książka okaże się prawdziwym hitem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  2. Zenek Martyniuk tego nie wytrzyma! Jego syn podjął decyzję, która złamie ojcu serce
  3. Selena Gomez będzie zdruzgotana. Ta wiadomość przewróci cały jej świat
  4. Doda nie może wyjść z szoku. Ktoś czyha na jej zdrowie i życie?!
  5. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
Następny artykuł