wellman
screen KręciołaTV
Bartłomiej Chudy - 24 Grudnia 2018

Ta porada Doroty Wellman zaskoczyła wszystkich! Fani są zachwyceni

Dorota Wellman znana jest z tego, że potrafi pójść pod prąd. Nie inaczej było tym razem. Jej wyrazisty komentarz dotyczący przygotowań do świąt Bożego Narodzenia spodobał się wielu Polakom.

Dorota Wellman zapytana przez agencję Newseria o polską organizację świąt odpowiedziała w swoim, wyrazistym stylu. Wbiła kij w mrowisko.

Wyrazisty pogląd na święta. Dorota Wellman o polskich błędach

Dziennikarka TVN jest pragmatyczką, a jednocześnie preferuje współpracę i ułatwianie sobie życia. Wielu Polaków przyjęło jej słowa z ulgą i zrozumieniem, ale część "perfekcyjnych" gospodyń, doglądających wszelkich szczegółów będzie zawiedzionych jej postawą. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" przekonuje, że najważniejsze na czas świąt nie są generalne porządki i wielkie zakupy, a atmosfera między domownikami. Tej ostatniej nie zastąpi komplet dań na stole, czy góra prezentów wylewających się spod choinek. - Nie musimy zrobić 12 potraw, nie trzeba wpadać w paranoję. Możemy wesprzeć się przyjaciółmi i rodziną, którzy przyniosą cudowne dobroci. Wigilii nie musimy organizować sami. Nie trzeba też pastować wszystkich podłóg i myć okien, w najbliższe dni znów się zabrudzą - wyznała Wellman w rozmowie z agencją Newseria. Stanęła też w obronie kobiet, które w wielu domach przejmują na siebie główny ciężar organizacyjny chwytając się przygotowań wielu dań. Dziennikarka zapewniła, że odpowiedzialność przygotowania świąt spada na wszystkich domowników. Matki, babcie, ciocie, córki nie powinny zostawać w te dni same.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
GucwińscyKiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Zajmujemy się g*wnami, jakimiś drobiazgami, w myśl zasady "jeżeli wszyscy robią to my też musimy". Ważne jest raczej to jak i z kim usiądziemy do stołu. Czy zmuszany się do kontaktu, czy raczej mamy rodzinę w dalekim poważaniu - mówiła Dorota Wellman.

Nie porządek, a atmosfera najważniejsza w święta

Sama przyznała, że to atmosfera, swoista "łączność" międzyludzka i międzypokoleniowa jest w te dni najważniejsza. - Ja zasiadam do stołu z tymi, których kocham. Myślę, że jeśli rodzina nie pomaga w przygotowaniach, to trzeba ją zmienić. Naszym obowiązkiem jest sprawienie, by wszyscy włączyli się w przygotowania. Łączność jest najważniejsza, to jej pan Bóg oczekuje - powiedziała Wellman. Wielu fanów przyznaje rację dziennikarce. Nie brak było słów o tym, że w święta miłość i zgoda często są tylko udawane. - Oj, tak. Najpierw kłótnie, a potem na chwilę udawana miłość przy stole. Jak ktoś ma super rodzinkę to fajnie, ale nie oszukujmy się, u wielu ludzi dobrze jest tylko na zdjęciach - czytamy jeden z komentarzy. - Ma rację. Polacy mają obsesję na punkcie tradycji, a chodzi o to żeby spędzić święta w gronie rodziny - napisał inny z internautów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największe tajemnice życia Doroty Wellman odkryte. Gwiazda TVN zaskakuje
  2. Dorota Wellman przeszła spektakularną metamorfozę. W życiu jej nie poznacie!
  3. Dorota Wellman, Wojciechowska czy Kożuchowska: która z nich jest najcenniejsza? Będziecie w szoku
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Dorota Wellman skrytykowała młodych Polaków. Mocne słowa
Filip ChajzerTraumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News