Dorota Wellman ma nieuleczalną chorobę. Nic nie da się zrobić

Dorota Wellman ma nieuleczalną chorobę. Nic nie da się zrobić Źródło: YouTube/Kręcioła TV

Dorota Wellman cierpi na nieuleczalną chorobę, gwiazda programu "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się jakiś czas temu opowiedzieć o zaburzeniach, z jakimi musi się zmagać. Niestety nic już nie da się zrobić. Prowadząca musiała również dokonać ogromnego wyboru w swoim życiu, wiedziała jednak, że nie może wahać się ani chwili.

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawanych dziennikarek i prezenterek w Polsce. Niestety kobieta zmaga się z nieuleczalną chorobą, z którą nic nie da się zrobić. Mimo wszystko gwiazda nie załamuje się, wie doskonale, co jest przyczyną problemu. Nie miała jednak wątpliwości, że w jej życiu jest coś istotniejszego.

Dorota Wellman cierpi na nieuleczalną chorobę

Dorota Wellman w ciągu lat swojej kariery zyskała ogromna sympatię widzów. Podbiła ich serca swoja przebojowością i ciętym językiem. Jak widać na zdjęciu powyżej, dziennikarka była gościem Akademii Sztuk Przepięknych na 24. Pol'and'Rock Festival. Spotkanie z nią wywołało największe emocje ze wszystkich, jakie zostały zaplanowane. Stało się tak głównie ze względu na to, że kobieta nie boi się poruszać trudnych tematów, jak np. hejt w internecie (z którym niejednokrotnie się spotkała) czy trudna sytuacja polityczna w kraju.

Internetowy hejt, z którym zetknęła się Dorota Wellman, dotyczył głownie jej wyglądu. Waga jest dla wielu osób pretekstem do atakowania prowadzącej. Kobieta jednak nie załamuje się, a duży dystans świetnie pomaga jej radzić sobie ze złośliwymi komentarzami. W jednym z wywiadów gwiazda przyznała, że jej problemy z wagą wynikają z nieuleczalnej choroby, z którą się zmaga. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Moja waga to konsekwencja zaburzeń gospodarki hormonalnej, które będą ze mną do końca życia. No albo można było mieć dziecko, albo zaburzenia hormonalne, to ja już wybieram dziecko i nawet nie dyskutuję - wyznała gwiazda w rozmowie w Radiem Zet. Przyznała również, że wielokrotnie usiłowała schudnąć, niestety jest to bardzo trudne. Poza tym zdecydowanie ważniejsze było dla niej macierzyństwo, dlatego pogodziła się z tym, że nie jest w stanie już zmienić swojej sytuacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

2. Czarna wizja zaczyna się spełniać? Pojawił się najważniejszy apel prof. Guta do wszystkich

3. Wielu Polaków w żałobie. Nie żyje uwielbiana aktorka, jej mąż przekazał tragiczną wiadomość

- Wielokrotnie bardzo się starałam to zrobić i nie jest to dieta pod tytułem: Teraz nie będę żarła, tylko piła zielone soki z dużą ilością jarmużu. Ja się poddawałam wielokrotnie terapiom pod okiem lekarzy, dlatego udało mi się schudnąć przez wiele lat ponad 30 kilogramów, ale moja waga dalej już nie rusza - dodała Dorota Wellman. Prowadząca mimo usilnych starań, by stracić wagę, nie jest w stanie pokonać swojego organizmu i choroby. Pogodziła się z tym jednak, stawiając na pierwszym miejscu macierzyństwo. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Tragiczna wiadomość z samego rana. 20-letni gwiazdor przegrał z rakiem, jego ukochana zdradziła przerażające szczegóły
  3. Była dla Kaczyńskiego wszystkim, skończyło się tragicznie. Odsłaniamy całą prawdę
  4. Dzisiaj zmarło 9 Polek i Polaków. Wiemy kim byli i skąd pochodzili
  5. Dorota Wellman ma nieuleczalną chorobę. Nic nie da się zrobić
  6. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie, wielka rozpacz. Gwiazda przegrała ze śmiertelną chorobą
  7. Polacy zaczęli niemal masowo kupować dwa produkty. Hurtownie nie nadążają
  8. Zgroza, stwierdzili porażające. Porównali produkt kupowany na wakacje przez nas wszystkich w Lidlu i Biedronce
  9. Nagle wyciekło, co naprawdę działo się za kulisami „Janosika”. Nikt nie przypuszczał, że skandaliczne sceny wyjdą na jaw

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News