Po latach Dorota Wellman zdradziła, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami. Chodzi o jej męża, tylko najbliżsi wiedzieli

Po latach Dorota Wellman zdradziła, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami. Chodzi o jej męża, tylko najbliżsi wiedzieli Źródło: youtube.com Uwaga! TVN

Dorota Wellman ujawniła prawdę o swoim małżeństwie, tylko najbliżsi gwiazdy wiedzieli, jak na co dzień wygląda jej życie. Dziennikarka od 30 lat jest w związku z polskim fotografikiem, Krzysztofem Wellmanem.

Dorota Wellman od 30 lat pozostaje w związku z Krzysztofem Wellmanem, polskim fotografem i fotosistą. Po latach dziennikarka zdecydowała się ujawnić całą prawdę o swoim małżeństwie i codziennym życiu. Tylko najbliższe osoby wiedziały, jak na co dzień wygląda ich relacja.

Dorota Wellman zdradziła prawdę o swoim mężu

Krzysztof Wellman to polski artysta fotograf oraz fotosista, na co dzień związany z warszawskim środowiskiem fotograficznym. Mężczyzna od 30 lat jest partnerem Doroty Wellman, z którą wspólnie wychował syna, Jakuba. Gwiazda udzieliła niedawno wywiadu, który opublikowano na portalu Pomponik.pl. W rozmowie z dziennikarzami Wellman ujawniła prawdę o swoim związku.

Dziennikarka TVN przyznała, że choć oboje z mężem mają trudne charaktery, przeżyli ze sobą 30 lat, a to dlatego, że są przede wszystkim przyjaciółmi. Łączy ich wyjątkowa relacja i oboje dbają o to, by podtrzymywać łączące ich uczucie. To według gwiazdy sposób na udany związek.

- Na pewno dobrze się dobraliśmy. Łączy nas coś więcej niż kredyt hipoteczny. Przede wszystkim głęboka przyjaźń. To podstawa. Dzięki niej wytrzymaliśmy ze sobą tak długo. Chociaż nie ukrywam, że jesteśmy małżeństwem burzliwym, takim, gdzie zdarzają kłótnie, ostre wymiany zdań. Ale, na szczęście, szybko się godzimy. To wymaga wysiłku. Krótko mówiąc, nad związkiem należy pracować. Trzeba mieć cierpliwość do partnera, umieć z nim rozmawiać, nie tłumić w sobie emocji. No i nie dopuszczać do cichych dni. My ich oczywiście nie mamy. Nie cierpię tego - przyznała Dorota Wellman.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota Wellman jest w związku z Krzysztofem Wellmanem od 30 lat

Gwiazda ujawniła również, że jej partner nie jest chodzącym ideałem, ale ma ogromne pokłady cierpliwości, dzięki którym jest w stanie wytrzymać wszystkie jej pomysły. Niewiele osób wiedziało, że parę łączy tak burzliwa relacja.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się już tej nocy

2. Kolejne plaże zamknięte nad Bałtykiem. Powód jest jeden

- To prawda. Choćby z tego powodu, że nie usiedzę w miejscu. Jak już powiedziałam, ciągle mam energię, wciąż bym coś zmieniała, na przykład umeblowanie domu. Wiem, że z taką osobą trudno wytrzymać. A Krzysiek potrafił się do tego dostosować, znosi to ze świętym spokojem już od tylu lat. I chwała mu za to! Zresztą on też nie jest łatwym człowiekiem do życia, na pewno nie jest to anielski mężczyzna - wyznała dziennikarka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żałoba w Hiszpanii. Media potwierdziły najgorszą wiadomość, nie żyje legenda Sevilli, był jednym z najlepszych w historii
  2. Klientka chciała kupić w Biedronce pyszne słodkości. Nagle zobaczyła okropną rzecz, od razu złapała za telefon
  3. Janusz Palikot przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje, choroba zwyciężył
  4. gest
  5. Nie będzie już tak łatwo zarejestrować się do lekarza. Większości ludzi nie b
  6. a
  7. Krystyna Pawłowicz publicznie prosi o pomoc. Smutny wpis, liczy się każdy ędzie stać?
  8. Koszmarna nawałnica pojawiła się błyskawicznie. Ludzie nie zdążyli uciec, są zdjęcia

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News