Dorota Wellman w końcu pokazała się z mężem. Mało kto wiedział, że jest bardzo znanym Polakiem

Dorota Wellman w końcu pokazała się z mężem. Mało kto wiedział, że jest bardzo znanym Polakiem Źródło: .

Dorota Wellman jest już dobrze znaną prezenterką. Nie każdy jednak wie, że jej mąż również jest sławny. Niedawno para pokazała się publicznie.

Dorota Wellman należy do publicznych osób, dobrze już znanych przez społeczeństwo. Jednak mało kto wiedział, że jej mąż również jest sławny. Niedawno para pojawiła się razem na wernisażu zdjęć o tematyce miłosnej.

Dorota Wellman zasłynęła głównie jako prezenterka TVN. Fani na długo zapamiętają duet, jaki współtworzyła razem z Marcinem Prokopem. Dziennikarka jednak ma na swoim koncie wiele sukcesów. Współpracowała przy reżyserii takich filmów jak "Stan wewnętrzny" czy "Do domu". Wystąpiła także epizodyczne role w serialach "39 i pół" oraz "Niania". Okazuje się jednak, że jej mąż także jest osobą rozpoznawalną. Krzysztof Wellman jest cenionym fotografem. Para pojawiła się ostatnio na jego wernisażu.

Dorota Wellman jest żoną sławnego fotografa

Dorota Wellman wraz z mężem pojawili się na wernisażu "Sceny romantyczne, miłosne i erotyczne w fotosach filmowych Krzysztofa Wellmana". Wystawa obejmowała kadry z polskiej kinematografii, przedstawiające miłosne sytuacje. Nie wszyscy wiedzieli, że mąż prezenterki TVN jest cenionym artystą, który fotografuje największe polskie gwiazdy. Krzysztof Wellman w swojej najnowszej publikacji chciał skupić się na tym, jak w polskiej kinematografii wyglądają ujęcia romantyczne, miłosne oraz erotyczne. W jego pracach pojawiają się sławne aktorki, jak Krystyna Janda czy Małgorzata Kożuchowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota Wellman wyglądała tak jak zwykle - była uśmiechnięta i rozpromieniona. Na tę okazję wybrała t-shirt w ciemne pasy oraz czarne, skórzane spodnie. Jej mąż również postawił na ciemne barwy w połączeniu z kolorowymi kwiatami na koszuli. Wygląda na to, że małżonkowie bawili się bardzo dobrze. Oboje szczerze się uśmiechali i chętnie pozowali do zdjęć.

Dzisiaj grzeje: 1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta

2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

Pewnie wiele osób będzie zdziwionych tym, że Dorota Wellman nie jest jedyną sławną osobą w tym związku. Na pewno jednak częściej widzimy ją na ekranach telewizorów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Badania krwi mogą dać wiele informacji na temat naszego zdrowia. Warto wiedzieć, jak je interpretować.
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Chłopczyk karmił bezdomnego psa. Od starszego mężczyzny usłyszał słowa wołające o pomstę do nieba
  4. Trzy lata po śmierci Wodeckiego widok jest niezwykły. Grób genialnego artysty wygląda porażająco
  5. Ogromny pożar na zachodzie Polski. Sytuacja jest dramatyczna

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News