Zaskakujące słowa Szelągowskiej! One naprawdę padły

Zaskakujące słowa Szelągowskiej! One naprawdę padły

Dorota Szelągowska, która największą popularność zdobyła dzięki swojemu programowi prowadzonemu w TVN Style - "Dorota Was urządzi", ostatnio zaskoczyła internautów. Wrzuciła film na swoim oficjalnym profilu Facebook. To zaskakuje.

Dorota Szelągowska to prawdziwa bohaterka Polaków - jeśli chodzi o inspiracje, którymi dzieli się na antenie TVN ze swoimi widzami. W swoich programach pokazuje w jaki sposób można zagospodarować przestrzeń i zrobić to w modny, ciekawy sposób. Choć dziennikarka w swoich programach odznacza się profesjonalizmem to nie brakuje jej pomysłów, aby od czasu do czasu zaskoczyć widzów czy też obserwatorów na swoich mediach społecznościowych.

Dorota Szelągowska naprawdę to zrobiła!

Kilka dni temu Szelągowska wstawiła na Facebooku film, na którym widzimy ją i Dariusza w ciekawej sytuacji. Dariusz to obok Doroty bowiem również bardzo ciekawa postać. Oboje znani są ze wspólnych gagów, których są autorami. Internauci ich uwielbiają, co możemy przeczytać pod filmem: - Jesteście The Best! Uwielbiam Was oglądać i słuchać narratora - stwierdza jedna z użytkowniczek. - Uwielbiam Państwa duet. Program ogląda się z wielkimi emocjami i ogromnym uśmiechem - dodaje inna. - Dareczek potrafi się ustawić - uwielbiam Was - czytamy pod postem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na filmie widzimy Darka w ciekawej pozycji. Leży on na stole swojego warsztatu, a obok widzimy Dorotę, która porządkuje za niego całe pomieszczenie. Nie dość, że kobieta wykonuje za niego całą pracę, to jeszcze kiwa on palcem wskazując gdzie trzeba jeszcze odkurzyć!

Komentarz do filmu budzi kontrowersje

Według Internautów największe kontrowersje wzbudza opis, który opublikowany został przez samą Szelągowską. - I dlatego Darek spełnia potem w programie moje wszystkie życzenia... #pogodzinach - czytamy. Opis i cała sytuacja musiała spotkać się z odzewem: - Wszystko fajnie, ale pani ma wielu współpracowników i takie faworyzowanie na wizji jednego jest dość dziwne... Ten pan jest żonaty. Rozumiem, rozumiem, tu nie o podryw chodzi, ale to ciągłe wychwalanie pana Darka i takie mizianie się na wizji jest delikatnie niestosowne w stosunku do żony i w sumie sztuczne. Ma pani te świetną panią od rysunków. Może ją trochę wynieść na piedestał? - napisała jedna z użytkowniczek. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  2. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  3. Barbara Kurdej-Szatan: Rafał Szatan z Basią na gorących zdjęciach
  4. Zenek Martyniuk załamany! Jego syn przekroczył wszelkie granice
  5. Chris Brown aresztowany! Poważne oskarżenia
    Następny artykuł