Dorota Szelągowska żałuje swojego ślubu? Przykre słowa gwiazdy

Dorota Szelągowska żałuje swojego ślubu? Przykre słowa gwiazdy Źródło: instagram/dotindotin, instagram/adamsztaba

Dorota Szelągowska mówi z wielkim żalem o swojej przeszłości. Przyznała, że żałuje decyzji o wzięciu ślubu. Dlaczego tak bardzo nie może pogodzić się z rozwodem?

Dorota Szelągowska, córka Katarzyny Grocholi, a zarazem znana prezenterka telewizyjna zdecydowała się na publiczną spowiedź ze swojej przeszłości. W wywiadzie dla polskiego, lifestyle'owego tygodnika dla kobiet o konserwatywnych poglądach „Dobry tydzień” powiedziała jakiej życiowej decyzji bardzo żałuje.

Okazało się, że w czołówce jest decyzja o wyjściu za mąż za znanego dyrygenta. Szelągowska od bardzo dawna była związana ze znanym muzykiem, Adamem Sztabą. Ich związek trwał przez 13 lat.

Dorota Szelągowska żałuje ślubu

Kiedy jej związek ze Sztabą przechodził przez wyjątkowo burzliwy okres i stał na krawędzi rozpadu, para postanowiła wziąć ślub - cywilny i kościelny. Zawarcie sakramentu miało na celu uratować i zacementować ich związek. To się niestety nie udało.

Zaledwie po trzech miesiącach małżeństwo się rozpadło. A sprawa rozwodowa trwała aż 3 lata. Dorota Szelągowska przyznaje, że bardzo żałuje podjętej decyzji o ślubie. Tłumaczy to względami religijnymi. 

- Wiara jest dla mnie bardzo istotna, dlatego ubolewam, że nie jestem w związku sakramentalnym (...) Brakuje mi tego, że nie mogę w pełni uczestniczyć we mszy świętej - skomentowała.

Prezenterka przyznaje, że wiara katolicka jest dla niej wyjątkowo istotna i w obecnej sytuacji temat rozwodu jest dla niej bardzo bolesny.

-  Długo uważałam, że bycie rozwódką brzmi strasznie. Może dlatego, że jestem tradycjonalistką. Bycie rozwódką stygmatyzuje., Kojarzy się z kobietą po przejściach, której się nie udało - wyznała Szelągowska.

W 2018 roku postanowiła ponownie zostać mężatką. Tym razem bez medialnego huku - ślub cywilny był utajniony, na ceremonii nie pojawiła się nawet matka prezenterki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wieloletni rozwód nie przeszkodził jej w drodze do kariery

Córka pisarski Katarzyny Grocholi swoją karierę w telewizji rozpoczęła pod koniec lat 90' - dokładnie w 1998 roku. Prowadziła program młodzieżowy „Rower Błażeja”. Zasłynęła też z prowadzenia „Pytania na śniadanie” w TVP1. W 2014 zaczęła prowadzić własny program na stacji TVN Style, pod tytułem „Dorota was urządzi”.

Szelągowska pisze także felietony do magazynów dla kobiet, takich jak „Pani” czy „Olivia”. Ma na koncie także teksty w magazynie dla mężczyzn „Maleman” oraz w dzienniku „Polska The Times”.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News