Zaskakujący wywiad z Szelągowską w katolickiej gazecie. Wielu fanów nie kryje zaskoczenia

Zaskakujący wywiad z Szelągowską w katolickiej gazecie. Wielu fanów nie kryje zaskoczenia Źródło: youtube.com/TVN Style

Dorota Szelągowska udzieliła wyjątkowego i dającego do myślenia wywiadu katolickiemu "Dobremu Tygodniowi". Niekryjąca się ze swoją wiarą prezenterka opowiedziała o dylematach związanych z rozwodem. Jak to trudne wydarzenie przełożyło się na jej codzienność?

Dorota Szelągowska jest dziś wziętą gwiazdą telewizji. Część fanów uznaje, że sławę zdobyła dzięki równie rozpoznawalnej mamie, Katarzynie Grocholi. Inni twierdzą, że sama wypracowała sobie markę, z którą przebiła się w mediach.

Dorota Szelągowska w szczerym wywiadzie o życiu katoliczki po rozwodzie."Bycie rozwódką stygmatyzuje"

Szelągowska nie kryje się z tym, że jej relacja z mamą była szczególnie trudna. Prowadząca "Domowe Rewolucje" zdobyła się na odważny wywiad z katolicką prasą. W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" przyznała jednak, że po latach kobiety zmieniły podejście. Dziś w znacznie większym stopniu mogą na sobie polegać. 

Gwiazda przyznała też, że szczególnie trudny był dla niej czas po pierwszej ciąży. Szelągowska nagle przybrała 30 kilogramów. Musiała się trochę namęczyć, jednak do pełnej akceptacji siebie prowadząca potrzebowała kolejnych lat. Dopiero przy 30-stce poczuła się w pełni szczęśliwa.

- Wraz z wiekiem i różnymi doświadczeniami w życiu zaczęłam być taką spełnioną, szczęśliwą osobą. Przyszło to późno, bo dopiero po trzydziestce - powiedziała Dorota Szelągowska w rozmowie z czasopismem.

Córka Katarzyny Grocholi nawiązała też do trudów związanych z codziennym życiem rozwódki. Jako wierząca i praktykująca katoliczka zdaje sobie sprawę, że pozostaje w pewnym sensie wykluczona ze wspólnoty. Nie zamknęła się jednak na miłość i uczucie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Bycie rozwódką stygmatyzuje. Wszystkie marzymy, by wyjść za mąż za tego jedynego i z nim się zestarzeć, ale nie zawsze się udaje. Dziś wiem, że nie jest istotne, na jakim etapie życia znajdzie tę odpowiednią osobę. Ważne, żeby umieć ten związek pielęgnować – wyjawia gwiazda.

Jest jednak pewna, że w kontekście wiary będzie jej czegoś brakowało. Szelągowska żałuje, że nie połączy już nowej miłości przed Bogiem. 

- Brakuje mi tego, że nie mogę w pełni uczestniczyć we mszy - dodała.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News