Dorota Szelągowska: Wykształcenie dziennikarki zaskakuje

Dorota Szelągowska: Wykształcenie dziennikarki zaskakuje

Dorota Szelągowska wykształcenie zdobywała w dość niejasnych dla opinii publicznej okolicznościach. Gwiazda stacji TVN niezbyt chętnie się chwali swoją edukacją. Jaka jest prawda o prowadzącej?

Dorota Szelągowska wykształcenie. Edukacja dziennikarki TVN nie jest zagadnieniem powszechnie znanym. Pomimo tego, że gwiazda nie chwali się gdzie studiowała albo chodziła do szkoły, jej droga zawodowa i telewizyjna jest powszechnie znana. Czy gwiazda ma wyższe wykształcenie i gdzie je zdobywała?

Dorota Szelągowska wykształcenie

Córka Katarzyny Grocholi urodziła się 26 września 1980 w libijskim Trypolisie. Nie wiemy, czy kobieta uczęszczała do polskiej szkoły, ale już w 1998 zadebiutowała na ekranie telewizji. Jako nastolatka dostała propozycje prowadzenia programu Rower Błażeja w TVP. Dzięki swojej postawie i zaangażowaniu bardzo szybko została osobą odpowiedzialna za produkcję programu. W międzyczasie, kobieta zaczęła bardzo interesować się urządzaniem wnętrz i otworzyła własne biuro projektowe, które początkowo było dla niej odskocznią od kariery w TVP, a potem stało się pełnowymiarową pracą. Dzięki swojemu talentowi w urządzaniu wnętrz, kobieta bardzo szybko znalazła uznanie wśród włodarzy stacji TVN, którzy zaproponowali jej prowadzenie programów w swojej stacji TVN Style. Od czasu, kiedy kobieta przyjęła  propozycję zawodową, stała się prawdziwą gwiazdą, której programy zyskują wielką popularność.

Czym jeszcze zajmuje się Dorota Szelągowska?

Oprócz tego, że prowadząca jest prawdziwą ikoną telewizji TVN i zajmuje się urządzaniem domów, przejawia także talent literacki. Jej felietony są stałym punktem pism pokroju "Pani", "Olivii" i gazety "Polska The Times".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jakby tego było mało, gwiazda telewizji jest osobą o bardzo rozbudowanym życiu osobistym. Przez wiele lat związana była z kompozytorem i dyrygentem Adamem Sztabą. Para zakochanych ślub wzięła w 2013 roku. Pomimo tego, że w tabloidach zakochani wielokrotnie podkreślali, że są dla siebie stworzeni, to już po dwóch latach ogłosili decyzję o rozwodzie. Mogłoby się wydawać, że załamana rozpadem związku kobieta nie zdecyduje się już na żadną relację. Na szczęście gwiazda spełniła swoje wszelakie marzenia i została mamą. W styczniu 2018 roku urodziła córeczkę Wandę. ZOBACZ TAKŻE
  1. Czy Kuba Wojewódzki ma bielactwo? Wstrząsające spekulacje mediów i fanów
  2. Pocałunek Neptuna. Wyjaśniamy, co to jest 
  3. Ilu mężów miała Doda? Nie skończyło się na jednym 
  4. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość! 
  5. Andrzej Grabowski schudł. Aktor uratował swoje życie w ostatnim momencie 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News