Dorota Szelągowska: Wiek gwiazdy zaskoczył fanów. Ile ma lat?

Dorota Szelągowska: Wiek gwiazdy zaskoczył fanów. Ile ma lat? Źródło:

Dorota Szelągowska: wiek gwiazdy mocno zaskoczył jej fanów. Wspaniała prowadząca programu "Domowe Rewolucje" na HGTV jest starsza niż wygląda. Pozostaje w znakomitej formie, dlatego na pierwszy rzut oka trudno uwierzyć w jej prawdziwy wiek. Ile ma lat?

Dorota Szelągowska to polska prezenterka telewizyjna i córka znanej pisarki, Katarzyny Grocholi. Zdobyła serca setek tysięcy fanów po tym jak rozpoczęła współpracę z HGTV w ramach  hitowego programu "Domowe Rewolucje". Sympatyków zdobyła sobie dzięki profesjonalizmowi, ale również pogodnemu nastawianiu ducha i serdecznemu uśmiechowi na twarzy.

Dorota Szelągowska: Wiek gwiazdy zaskoczył fanów

Ile lat ma Dorota Szelągowska? Oglądając gwiazdę w telewizji lub na fotografiach z branżowych imprez, trudno odgadnąć jej prawdziwy wiek. Nic więc dziwnego, że fani nie mogą uwierzyć w to, kiedy urodziła się lubiana prezenterka. Dorota Szelągowska urodziła się 26 września 1980 roku w Trypolisie, czyli mieście położonym w afrykańskiej Libii. Nie trudno obliczyć, że jej wiek zbliża się do... 40 lat! Już w tym roku popularna dziennikarka skończy 39 lat, aczkolwiek wygląda dużo młodziej niż wskazywałaby na to metryka. Teoretycznie dobry wygląd mogłaby zawdzięczać magii telewizji, ale autorka takich książek jak "Manatka" czy "Dorota was urządzi na święta" prezentuje się czarująco również na żywo.

Dorota Szelągowska: Wiek w niczym jej nie przeszkadza

Całe szczęście wiek nie przeszkadza w niczym Dorocie Szelągowskiej. Gwiazda mimo zbliżania się do 40-tki, czyli wielu w którym większość ludzi powoli traci swój naturalny blask, nadal olśniewa i imponuje znakomitą formą. Córka Katarzyny Grocholi promienieje i jest szczęśliwa. W wieku 37 lat postanowiła ponownie wyjść za mąż i założyć rodzinę z nowym mężczyzną. Była to znakomita decyzja, a popularna prezenterka telewizyjna ponownie odnalazła radość życia. Czego możemy życzyć Dorocie? Tego by z wiekiem nie traciła niesamowitej pogody ducha, ciepła i serdeczności, za którą pokochali ją widzowie HGTV oraz programu "Domowe Rewolucje". Gwiazda pokazuje, że nie liczy się data, którą mamy wpisane w metryce. Następny artykuł