Fani wściekli na Szelągowską! Jak można tak traktować ludzi?

Fani wściekli na Szelągowską! Jak można tak traktować ludzi? Źródło: screen youtube.com/JastrzabPost

Dorota Szelągowska właśnie rozpoczyna prace nad kolejną edycją swojego programu "Dorota inspiruje". Jednak fani są wściekli na celebrytkę i dają temu upust w komentarzach.

Dorota Szelągowska podczas swojej kariery pracowała już dla niejednej stacji telewizyjnej. Program, który prowadzi, okazał się gigantycznym sukcesem. Prezenterka w nim pomaga Polakom przy remontach ich mieszkań. Pod koniec roku ruszyły zapisy do nowej edycji programu, ale nie wszyscy zadowoleni są z tego, jak wygląda show Szelągowskiej. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których nie brakuje pretensji kierowanej w stronę prezenterki.

Dorota Szelągowska przytłoczona komentarzami

Dla fanów celebrytki informacja o wznowieniu ulubionego programu jest niczym wygrana w totka. Jednocześnie wiele osób liczy na to, że szczęście się do nich uśmiechnie i spełnią się marzenia o wzięciu udziału w programie. Niestety wielu internautów zauważyło jedną rzecz, która może pogrzebać marzenia większości jej fanów. Wszystko dlatego, że Dorota Szelągowska przeprowadza swoje akcje remontowe jedynie w obrębie Warszawy. Wielu fanów czuje się przez nią pominiętych, a wręcz nieistotni. Oczywiście oni również składają swoje zgłoszenia, ale jednocześnie doskonale zdają sobie sprawę, że nie mają żadnych szans. - Szkoda.. Powinni coś zrobić na odległość a nie tylko Warszawa! - pisze jedna z internautek. - Właśnie w regulaminie nigdzie nie ma nic o kosztach... I poza Warszawę się nie ruszacie kiepsko - czytamy. - Z chęcią bym zgłosiła do remontu moją kuchnię, ale z tego co wiem, w obrębie Warszawy są wykonywane metamorfozy Pani Doroty. Szkoda - dodaje kolejna internautka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chodzi o dziecko?

Nie da się ukryć, że wiele osób z tego powodu ma prawo być niezadowolonych. Bądź co bądź ograniczanie się tylko do Warszawy jest ogromnym zawodem dla widzów z innych miast w Polsce. Nie wiadomo dokładnie, dlaczego podjęto właśnie taką decyzję w organizacji programu. Niektórzy sugerują, że ma to związek z dzieckiem prowadzącej, które przecież nie może zostać samo w domu. Jednak inni wskazują, że przecież są nianie, które bez problemu zajęłyby się maleństwem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Kto jest godny ręki najbogatszej kobiety w Polsce?
  3. DDTVN traci widzów? Eksperci podali powód
  4. Labrador utknął na zamarzniętym jeziorze. Film z akcji ratunkowej rozrywa serce
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News