Dorota Szelągowska u Wojewódzkiego
screen/YouTube/TVN Style
Wiadomości Pikio - 1 Maja 2019

Brawo! Szelągowska z mamą ustawiły Wojewódzkiego do pionu, jak nikt inny wcześniej. Pokazały wielką klasę

Dorota Szelągowska wraz z mamą gościły w popularnym show Kuby Wojewódzkiego. Król TVN nie spodziewał się po nich takiego zachowania. Panie cały czas brały go "pod włos", ale wykazały przy tym ogromną klasę. Widzowie również byli zaskoczeni.

Dorota Szelągowska wraz ze swoją mamą Katarzyną Grocholą pojawiły się w programie Kuby Wojewódzkiego. Dla wielu celebrytów taka wizyta wiążę się z bardzo dużym stresem ze względu na kłopotliwe pytania, jakie zadaje im król TVN. Występy w tym show są gwiazdom często wypominane przez długie lata. Ten odcinek również zapadnie w pamięć, jednak z zupełnie innego powodu.

Dziennikarz postanowił zaprosić do studia gospodynię "Domowych rewolucji" oraz autorkę wielu książkowych bestsellerów. Obie kobiety wyróżniają się mocną osobowością, jednak Wojewódzki nie spodziewał się, że jego zadanie będzie aż tak trudne. Panie rozłożyły go na łopatki, ale zrobiły to z wielką klasą.

Kuchenne rewolucje - gwiazda wspiera LaręMagda Gessler zamieściła rozpalające zmysły zdjęcie córki w samej bieliźnie. "Jestem dumna"Czytaj dalej

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola u Wojewódzkiego. Dziennikarz rozłożony na łopatki

W ostatnim odcinku popularnego show TVN nie brakowało śmiechu. Pojawiało się również wiele celnych i zarazem uszczypliwych ripost. Kuba Wojewódzki prowadził program w swoim stylu, jednak Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola nie pozostawały mu dłużne. Autorka "Domowych rewolucji" na samym początku skrytykowała kolor samochodu gwiazdora.

- To ty nie wiesz, że kolor bordo postarza? To nie jest żadnej purpurowy, tylko zwyczajne komunistyczne bordo. Weź, zmień ten kolor, za sześć tysięcy nakleją ci folię na ten samochód - śmiała się, wprawiając Kubę Wojewódzkiego w niemałe zakłopotanie.

Krótko potem nawiązała do zainteresowania dziennikarza młodszymi kobietami.

- Jak powiedziałam mamie, że idę do ciebie, to powiedziała, że nie pójdę bez niej. A ja na to: przecież nic mi nie grozi, nie jestem w jego typie, bo skończyłam 16 lat - zauważyła Dorota Szelągowska, która w ogóle nie stresowała się występem u kontrowersyjnego gwiazdora.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

kinga rusinTe gwiazdy cierpią na choroby psychiczne. Niektóre nazwiska to prawdziwe zaskoczenieCzytaj dalej

Szelągowska i Grochola ustawiły Wojewódzkiego do pionu. Zrobiły to z wielką klasą

Katarzyna Grochola również pokazała pazur, gdy nawiązywała do książki Kuby Wojewódzkiego. Autorka bestsellerów zwróciła uwagę na mankamenty jego pisarskiego warsztatu.

- Ty masz jeden problem, który z reguły mija z czternastym rokiem życia. Twoja książka to takie mnóstwo kryształków, ale nie wziąłeś pod uwagę, że jeden kryształ znacznie lepiej wygląda na czarnym aksamicie niż duża ilość. A pod tymi kryształkami siedzi taki zagubiony, smutny Kubuś, który marzy o miłości - zauważyła słynna pisarka.

Prowadzący próbował zadawać kolejne uszczypliwe pytania i w końcu dotknął problemu relacji między Szelągowską i Grocholą. Zapytał o patologię w rodzinie.

- Polubiłyśmy się znacznie później. A zadasz mi w końcu jakieś inteligentne pytanie? - podsumowała Dorota Szelągowska.

Odcinek, w którym gościły Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola będzie wspominany przez długi czas. Kobiety nie wahały się atakować Wojewódzkiego jego własną bronią. W ich wypowiedziach nie brakowało uszczypliwych żartów i ripost. Zachowały przy tym wielką klasę, która zawsze charakteryzuje ich publiczne wystąpienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. Magda Gessler zamieściła rozpalające zmysły zdjęcie córki w samej bieliźnie. "Jestem dumna"
  4. Gwiazda TVN-u kupiła willę za 3,5 miliona złotych. Teraz oszczędza na wszystkim
  5. Wstrząsający pogrzeb dziecka we Wrocławiu. Nie wiadomo, jak chłopiec miał na imię
  6. Pogodynek Polsatu był smutny na wizji. Jutro majówka, przekazał niekorzystną prognozę

świat według kiepskichNie żyje już 40 aktorów "Świata według Kiepskich". Niektórzy zmarli w wyjątkowo koszmarnych okolicznościachCzytaj dalej

źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News