Tajemnicze zdjęcie Szelągowskiej wywołało burzę. Kim jest ten mężczyzna?
Patryk Korzec - 30 Grudnia 2018

Tajemnicze zdjęcie Szelągowskiej wywołało burzę. Kim jest ten mężczyzna?

Dorota Szelągowska to jedna z najsympatyczniejszych postaci polskiego show-biznesu. Kobieta jest uwielbiana przez fanów, jednak o jej życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele. Teraz opublikowała swoje naturalne zdjęcie u boku tajemniczego mężczyzny, którego nikt nie zna. Internauci oszaleli na jego punkcie.

Dorota Szelągowska swoją przygodę z telewizją zaczęła w 1998 roku, kiedy postanowiła związać się z TVP. Została wtedy prowadzącą kultowego programu młodzieżowego "Rower Błażeja", z czasem jednak najbardziej kojarzona była z porannym magazynem "Pytanie na śniadanie", gdzie dała się poznać jako wyjątkowo otwarta i zawsze uśmiechnięta osoba łącząca widzów ze światem sławnych celebrytów. Kilka lat temu postanowiła przenieść się do telewizji TVN, gdzie widzowie zakochali się w jej programie "Dorota Was urządzi" na TVN Style. Od niedawna hitem są też jej "Domowe rewolucje" emitowane na kanale HGTV, jedno jednak jest niezmienne - Dorota Szelągowska wciąż jest jedną z ulubionych celebrytek w Polsce. Kobieta wyraźnie odgrodziła karierę zawodową od życia prywatnego, niechętnie mówi o swojej rodzinie i bliskich, teraz jednak opublikowała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, które szybko stało się hitem internetu.

Dorota Szelągowska opublikowała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną

Wiele postaci polskiego show-biznesu bardzo chętnie wprowadza zarówno media, jak i fanów do swojego życia prywatnego prezentując swoje rodziny, bliskich oraz dzieląc się intymnymi sprawami. Dorota Szelągowska jednak od samego początku unika tego tematu i robi wszystko, by nie zdradzić w żadnym wywiadzie zbyt dużo. Kobieta bezustannie utrzymuje jednak kontakt z fanami dzięki Instagramowi, na którego raz po raz wrzuca swoje zdjęcia. Ostatnie jednak wywołało szczególne zainteresowanie fanów - widzimy na nim celebrytkę bez makijażu, która przed obiektywem pozuje z tajemniczym mężczyzną.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska ma się z czego cieszyć! Nie tylko ją w 2018 odwiedził bocianCzytaj dalej

Czy mężczyzna ze zdjęcia to jej mąż?

Na spekulacje fanów nie trzeba było długo czekać. Natychmiast pojawiły się głosy, że może to być mąż kobiety, o którym do tej pory media nie wiedzą zbyt wiele. Wiadomo jedynie, że nazywa się Michał i pochodzi z Zakopanego. Para poznać się miała w pracy i natychmiast w sobie zakochać. Jak donoszą media, Dorota Szelągowska ze swoim mężem ma córeczkę Wandę, wspólnie wychowują także jej synka z poprzedniego małżeństwa - Antosia. Na zdjęciu widać, że kobieta dobrze zna tego człowieka, jednak czy po takim czasie nagle zdecydowałaby się pokazać w mediach swojego męża? Jak na razie nic nie zostało potwierdzone, pozostają nam więc tylko domysły.Dorota Szelągowska Fot. Instagram/dotindotinZOBACZ TAKŻE:
  1. Mało kto wiedział, że Szelągowska ma tak słynną matkę. Wspólne zdjęcie podbija internet
  2. I to zdjęcie zrobiło jej DZIECKO?! Burza w sieci po fotografii GIGANTYCZNEGO biustu Rozenek
  3. Jessica z „Rolnika” pokazała swoją mamę! Opadną wam szczęki
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się zdziwić
ZamaraTVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News