Syn Szelągowskiej dostał pracę w TVN! 18-letni Antek będzie gwiazdą

Syn Szelągowskiej dostał pracę w TVN! 18-letni Antek będzie gwiazdą

Dorota Szelągowska ma dwoje dzieci - syna Antoniego i córkę Wandę. Wygląda na to, że jedno z nich niedługo może stać się bardzo popularne. Czy w show-biznesie jest miejsce dla Antoniego Szelągowskiego?

Dorota Szelągowska to gwiazda TVN, którą widzowie stacji kojarzą m.in. z programów "Dorota Was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Dorota inspiruje". Wszystkie te produkcje zapewniły jej olbrzymią popularność.

W ostatnim czasie media obiegła ciekawa informacja o jej synu Antonim, który otrzymał właśnie propozycję gry w najpopularniejszym serialu stacji TVN. Będziecie zaskoczeni, bowiem produkcja ta ma ponad 16 lat, a na jej planie przede wszystkim pracują doświadczeni aktorzy. Czy przysporzy mu to sławy?

Dorota Szelągowska razem z synem Antonim będzie pracowała w TVN

Syn Antoni, który przyszedł na świat w roku 2001 roku, najprawdopodobniej już niedługo dołączy do obsady serialu "Na wspólnej". Do informacji dotarł "Super Express", któremu komentarza w sprawie udzieliła osoba z bliskiego otoczenia prezenterki.

 - Antek dołącza do ekipy serialu „Na Wspólnej”. Wcieli się, oczywiście, w postać swojego rówieśnika, kolegę dotychczasowych młodych bohaterów - czytamy w artykule tabloidu.

Niektóre źródła sugerują, że Antek odziedziczył talent nie tylko po swojej utalentowanej mamie, ale także po tacie, którego tożsamość do dzisiaj nie została oficjalnie ujawniona przez Dorotę Szelągowską. Naturalne predyspozycje Antoniego zostały także dostrzeżone przez jego mamę, która przez ostatnie lata mądrze kierowała edukacją swojego syna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Mój syn występuje. Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka - mówiła w rozmowie z "Pomponikiem".

Najwyraźniej więc według aktorki przyszedł czas na to, aby jej syn w końcu postawił pierwsze kroki w swojej karierze telewizyjnej. Szczerze życzymy mu, aby jego talent został dostrzeżony, a także, aby przygoda na planie była dla niego wspaniałym doświadczeniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Torebki Michael Kors w Lidlu! Już niedługo Polki będą mogły je kupić w supercenach
  2. Życie Elżbiety Czyżewskiej było jak baśniowa opowieść. Niestety bez happy endu
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News