Mało kto wiedział, że Szelągowska ma tak słynną matkę. Wspólne zdjęcie podbija internet

Mało kto wiedział, że Szelągowska ma tak słynną matkę. Wspólne zdjęcie podbija internet

Dorota Szelągowska oceniana jest przez widzów jako jedna z najsympatyczniejszych postaci, a wszystko dzięki przyjaznemu usposobieniu oraz wiecznemu uśmiechowi nieschodzącemu z twarzy. Mało osób jednak zdaje sobie sprawę, że matka prezenterki również jest wielką postacią. Teraz kobiety opublikowały wspólne zdjęcie. 

Dorota Szelągowska kojarzona jest przez wszystkich Polaków przede wszystkim z produkcjami TVP "Pytanie na śniadanie" czy kultowym "Rowerem Błażeja". W ostatnim czasie związała się z telewizją TVN oraz TVN Style, gdzie wypracowała sobie opinię wyjątkowo otwartej osoby, którą uwielbiają wszyscy widzowie. Mimo gigantycznej popularności i ogromnej sympatii fani niewiele wiedzą o jej życiu prywatnym. Kobieta raczej niechętnie opowiada w mediach o swojej rodzinie i bliskich, przez co mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że jest ona córką wielkiej postaci. Kobiety właśnie opublikowały wspólne zdjęcie, które wywołało zachwyt wśród internautów.

Dorota Szelągowska opublikowała zdjęcie ze swoją słynną mamą

Polacy uwielbiają gwiazdy, które chętnie pokazują się z rodzicami na salonach i śmiało chwalą się swoimi dobrymi relacjami. Jeszcze lepiej jest w momencie, gdy któryś z rodziców również jest postacią znaną, dlatego też ogromną sympatię w internecie wzbudził duet, jaki tworzy z mamą Dorota Szelągowska. Z pewnością niewiele osób zdaje sobie sprawę, że matką kobiety jest słynna polska pisarka i dziennikarka, Katarzyna Grochola. Jej książki cieszą się ogromną popularnością, a jej sława osiągnęła już podobny poziom, co jej córki, ciężko się więc dziwić, że ich wspólne zdjęcie zrobiło prawdziwą furorę w internecie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są zachwyceni. Zdjęcie pobija internet

Wystarczyło, by kobiety stanęły wspólnie przed obiektywem i się po prostu miło uśmiechnęły, a internauci po prostu oszaleli z zachwytu. Wpis zasypała cała lawina komentarzy ucieszonych fanów, a część z nich nawet nie zdawała sobie sprawy, że kobiety są spokrewnione. - Jejku pięknie razem wyglądacie! Z tego zdjęcia aż bije miłość i rodzinne ciepło. Szczęśliwego Nowego Roku! - emocjonuje się fanka. - O proszę, nie wiedziałem, że pani Dorota Szelągowska jest córką pani Grocholi. Tak słynna córka ma równie niesamowitą mamę. Pozdrawiam - dodaje kolejna osoba. - Nie da się ukryć, że panie są rodziną, podobieństwo od razu rzuca się w oczy. Pozdrawiam - pisze internauta. Dorota Szelągowska Fot. Instagram/dotindotin ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Tłum nagle zaczął śmiać się z gołej d*py gwiazdora „Ranczo”
  2. Lidl się pomylił?! Zwykli klienci wywożą zakupy ciężarówkami
  3. Joanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne
  4. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
  5. Widzowie Familiady oniemieli. Linczują uczestników: „Debilizm roku”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News