Matka Szelągowskiej wzięła ślub w tajemnicy przed całym światem! Kim jest mąż artystki?

Matka Szelągowskiej wzięła ślub w tajemnicy przed całym światem! Kim jest mąż artystki? Źródło: yt.com/Castorama Polska

Dorota Szelągowska spiskowała razem z mamą i nie zdradziła jej planów dotyczących ślubu. To była wielka niespodzianka dla wszystkich fanów, którzy bardzo chcieli wiedzieć, z kim związała się Katarzyna Grochola. Pisarka w końcu przedstawiła swojego ukochanego.

Dorota Szelągowska na pewno wiedziała, że Katarzyna Grochola tworzy bardzo udany związek ze swoim partnerem i chce wziąć z nim ślub. Mimo to udało jej się dochować tajemnicy i nie zdradzić radosnej nowiny w mediach. W końcu pisarka sama zdecydowała się opowiedzieć o swoim mężu.

Dorota Szelągowska nic nie powiedziała o ślubie matki. W końcu pisarka sama zabrała głos

Katarzyna Grochola odwiedziła studio Dzień Dobry TVN w towarzystwie pewnego mężczyzny. Nikt nie wiedział, kim jest i dlaczego towarzyszy pisarce. Okazało się, że to... mąż artystki. Autorka "Nigdy w życiu" zdradziła, że wzięła ślub już 9 miesięcy temu.

Tempo, w jakim rozwijała się znajomość tej pary, zaskoczyło nawet prowadzących Kingę Rusin i Piotra Kraśko. Autorka "Nigdy w życiu" zdradziła, że pierwszy pocałunek z nowym partnerem miał miejsce już 4 godziny po tym, jak się poznali. Po dwóch latach natomiast wzięli dyskretny ślub, z dala od mediów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

62-letnia Grochola nie kryła się z obrączką - wręcz przeciwnie, z dumą nosiła pierścionek na dłoni. Nikt jednak nie zwracał na niego uwagi. Prawdopodobnie nikt nie spodziewał się, że w tym wieku literatka zdecyduje się zawrzeć związek małżeński.

Kim jest małżonek Katarzyny Grocholi? Mężczyzna także jest artystą

Serce jednej z najbardziej poczytnych polskich pisarek skradł Stanisław Bartosik. Mężczyzna jest związany z muzyką, a konkretnie z puzonem. Nic dziwnego, że uwiódł swoją artystyczną duszą wrażliwą Katarzynę Grocholę.

Spotkali się na benefisie przyjaciela Bartosika dzięki wspólnym znajomym. Okazało się, że literatka jest dobrą znajomą żony organizatora imprezy. Gdy się sobie przedstawili, wszystko potoczyło się bardzo szybko. Nie potrzebowali wiele czasu, aby doskonale poczuć się w swoim towarzystwie.

Para świetnie się dogaduje i wzajemnie pomaga sobie w pracy. Obecnie pisarka planuje napisać swój pierwszy kryminał, a mąż ma jej asystować. Ponadto para zdecydowała się wspólnie nagrać płytę. Dorota Szelągowska musi być bardzo szczęśliwa z radości swojej mamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Fatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczach
  4. Bohater M jak miłość umiera na naszych oczach! Dramatyczne sceny w szpitalu
  5. Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan
  6. Zbigniew Wodecki zaczynał od Bacha. Lubił wracać tam gdzie był

Źródło: DDTVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News