Wielka tragedia. Szelągowska rozpłakała się na wizji

Wielka tragedia. Szelągowska rozpłakała się na wizji Źródło: HGTV

Dorota Szelągowska od jakiegoś czasu zajmuje się produkcją programów, w których przedstawia rewolucje przeprowadzane w domach polskich rodzin. Kobieta pomaga najbardziej potrzebującym. Często narażona jest na widok największych ludzkich dramatów. Tak było właśnie ostatnim razem na planie "Dorota was urządzi", kiedy to prowadzącej poleciały łzy po policzkach. Nie ma w tym jednak nic dziwnego - była świadkiem skutków, jakie pozostawiła po sobie przerażająca tragedia.

Dorota Szelągowska jest twarzą takich produkcji jak "Dorota was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Dorota inspiruje".  Jednak to występ w specjalnym, jedno-odcinkowym wydaniu programu, nazywającym się "Remont razem" najbardziej rozerwał serca fanów gwiazdy. To własnie tej produkcji dotyczy to, czego doświadczyła kobieta w ostatnim czasie. Jej reakcja nie może dziwić odbiorców, bowiem celebrytka na własne oczy zobaczyła ogromny ludzki dramat. Program "Remont razem" dotyczy tego, co przytrafiło się 32-letniemu Jackowi. W wyniku pożaru jego mieszkanie doszczętnie spłonęło, a sam mężczyzna doznał obrażeń. Prowadząca programów, które zajmują się odnową mieszkań z pewnością widziała już wcześniej złe warunki, z jakimi musieli zmierzyć się lokatorzy, jednak to, co widziała tym razem, wpłynęło na nią w wyjątkowy sposób.

W materiale udostępnionym przez telewizję HGTV zobaczyć możemy Dorotę Szelągowską, która wchodzi do zrujnowanego przez pożar mieszkania. Przez pewien czas nie mogła ona wydusić z siebie nawet słowa, a na jej twarzy łatwo było zauważyć ogromne emocje, jakie wywołał u niej widok tragedii.

Dorota Szelągowska zobaczyła ludzki dramat

Widać było, że dziennikarka walczy ze sobą, by nie wybuchnąć rozpaczliwym płaczem przed kamerami telewizji, które towarzyszyły jej podczas powstawania programu. Jej oczy zaszkliły się, pociekło kilka łez, udało jej się zdobyć tylko na krótki komentarz.

- Nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak to jest, kiedy mieszkanie, w którym żyliśmy, mieliśmy wspomnienia, zamienia się w coś takiego - powiedziała Dorota Szelągowska, wzruszając ramionami w geście dobijającej bezsilności. Stało się jasne, że do wyremontowania mieszkania potrzebne będzie znacznie więcej pracy, niż przy regularnych akcjach. Tym razem w pomoc zaangażowała się jednak nie tylko Dorota. Pomogły jej także inne znane osoby, między innymi Maja Popielarska, Dariusz Wardziak czy Jimi Ogden.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Pomimo dramatycznego stanu mieszkania 32-letniego stewarda udało się naprawić szkody, jakie wyrządził pożar. Przy akcji pomogli również przyjaciele mężczyzny, którzy zdecydowali się zebrać składkę na pokrycie kosztów remontu. Ostatecznie mieszkanie trzeba było urządzić właściwie od zera, jednak ekipa doskonale poradziła sobie z tak trudnym zadaniem. Dorota Szelągowska działa w telewizji już od końca lat 90., gdzie z początku pracowała przy programie Rower Błażeja w Telewizji Polskiej, potem przeniosła się do TVN, a od powstania stacji HGTV to właśnie tam ukazują się programy pokazujące rewolucje, jakie przechodzą mieszkania rodzin, którym pomaga dziennikarka.

 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. NAJPILNIEJ strzeżona tajemnica Agnieszki Chylińskiej. Gwiazda broni jej jak LWICA!
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Dorota Szelągowska: Wiek gwiazdy zaskoczył fanów. Ile ma lat?
  4. Fani wściekli na Szelągowską! Jak można tak traktować ludzi?
  5. Dorota Szelągowska: Dzieci gwiazdy są wręcz NIESAMOWITE!

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News