Dorota Szelągowska da niezapomniane show. Remont kuchni Gesslera żywo zaciekawił fanów

Dorota Szelągowska da niezapomniane show. Remont kuchni Gesslera żywo zaciekawił fanów Źródło: youtube/Dorota Inspiruje

Dorota Szelągowska i Mateusz Gessler to bez wątpienie gwiazdy stacji TVN. Ona słynie z metamorfoz w programie "Dorota was urządzi", on natomiast jednym z jurorów w Master Chef Junior. Co łączy tych dwoje? Efekt końcowy ich współpracy może przejść najśmielsze oczekiwania.

Dorota Szelągowska jest dekoratorką i projektantką wnętrz. Potrafi niewielki kosztem odmienić każde mieszkanie. Każdej niedzieli odwiedza Polaków na antenie TVN-u ze swoimi kultowymi programami: "Dorota was urządzi" oraz "Domowe rewolucje". Niezwykle popularna gwiazda zbiera przed ekranami miliony fanów.

Czy Dorota Szelągowska urządzi kuchnię Gesslera?

Tym razem projektantka wnętrz przyjęła wyzwanie od Mateusza Gesslera i urządzi mu prywatną kuchnię. Jest to nie lada wyzwanie, albowiem Mateusz Gessler jest kucharzem. Efekty pracy Doroty będzie można śledzić w Internecie. - Kuchnia, bez wątpienia, to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, a już w szczególności gdy jest otwarta i łączy się salonem - powiedziała dekoratorka. Później postanowiła się odnieść do tego, jak traktuje zadanie, jakie ma jej dać Mateusz Gessler. - W swojej 20 letniej karierze zawodowej urządziłam tysiące pomieszczeń i kuchni, ale urządzić kuchnię profesjonalnemu kucharzowi to zupełnie co innego. Tego jeszcze nie robiłam, ale to właśnie lubię najbardziej w mojej pracy – wyzwania! - dodała Dorota.

Dorota Szelągowska urządza kuchnię Mateusza Gesslera

Juror Master Chef Junior okazał się być bardzo wymagającym. W końcu to jego królestwo. Dorota ma nadzieję, że swoją wiedzą dotyczącą wnętrz oraz pajsą Mateusza do gotowania, uda się im stworzyć zgrany duet, dojść do porozumienia. I powstanie idealna kuchnia. - Receptą na takie pomieszczenie podzielimy się z użytkownikami portalu Akademia Smaku, gdzie wszyscy będą mogli śledzić krok po kroku postępy naszych prac - mówi Szelągowska. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM
- Funkcjonalna, łatwa do sprzątania, z najlepszym sprzętem do gotowania, a także piękna – takie wymagania przedstawił Mateusz Gessler, prosząc o pomoc gwiazdę TVN. Dorota ma spełnić jego wszystkie oczekiwania i stworzyć dla niego kuchnię marzeń. Czy to się jej uda? Już wkrótce się o tym dowiemy obserwują Akademię Smaku. Na stronie Akademia Smaku powstała specjalna zakładka "Dorota urządza Mateusza". Klikając w nią można śledzić poczynania gwiazdy, która przeprowadza metamorfozę kuchni kucharza. Na portalu znajduje się mnóstwo porad, które można zastosować we własnym mieszkaniu. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  2. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  3. Matka skatowała miesięcznego Damianka na oczach przechodniów. Grozi jej nawet dożywocie
  4. Kolejne osoby dostaną 500 plus. Rząd przygotowuje ważne zmiany
  5. Ksiądz napadł wiernych i został skazany. Do dziś miga się od kary
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Wirtualna Polska   Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News