Tak projektuje Szelągowska! Jak powinna wyglądać gustowna kuchnia, łazienka i salon?

Tak projektuje Szelągowska! Jak powinna wyglądać gustowna kuchnia, łazienka i salon?

Dorota Szelągowska uchodzi za jeden z największych autorytetów w kwestii wystroju wnętrz w Polsce. Nic więc dziwnego, że wiele osób stawia sobie jej kompozycje za wzór dobrego gustu. Projektantka podzieliła się właśnie swoim najnowszym projektem i pokazała, z jakim wyczuciem można przygotować kuchnię, łazienkę i salon.

Dorota Szelągowska od dłuższego czasu dzieli się swoim doświadczeniem w programach telewizyjnych dotyczących metamorfoz mieszkań. Projektantka zawiązała również współpracę ze znaną siecią marketów budowlanych, z którą przygotowała wielki konkurs. Na reakcję klientów zainteresowanych współpracą z gwiazdą TVN nie trzeba było długo czekać.

Główną nagrodą w loterii był remont mieszkania, a na ten cel przeznaczono aż 100 tysięcy złotych. Dorota Szelągowska podzieliła się właśnie wynikami swojej pracy. Tym samym po raz kolejny wykazała się wielkim wyczuciem stylu.

Dorota Szelągowska pochwaliła się swoim najnowszym projektem. Rezultat aż kipi dobrym gustem

Nagroda główna trafiła do małżeństwa z Mińska Mazowieckiego.  Projektantka podzieliła się dobrą nowiną w dobrze sobie znanym, pogodnym stylu. - Laureatami głównej nagrody zostali Mariola i Leszek z Mińska Mazowieckiego! Wychodzi na to, że żeby otrzymać mnie w nagrodę wystarczy kupić przysłowiową puszkę farby i zarejestrować paragon oraz wziąć udział w loterii - można przeczytać na jej oficjalnej stronie internetowej. Na pierwszy ogień poszły zmiany w sypialni. Projektantka zdecydowała się na dosyć ciekawe rozwiązanie. Łoże małżeńskie ustawiła przez sam środek pomieszczenia, do którego od teraz prowadzą dwoje przesuwnych drzwi. - Mariola z Leszkiem, mają osobne wejścia, każde na swoją stronę łóżka (...) Wiem, że to dość dziwne rozwiązanie, ale tylko ono pozwoliło postawić łóżko po środku pokoju, taż żeby nikt nie musiał „przechodzić” przez małżonka wchodząc do lub wychodząc z łóżka - napisała Szelągowska.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W salonie nie ma doszukiwać się aż tak wstrząsających rozstrzygnięć. W centralnym punkcie mieszkania króluje prostota. Znajdziemy tam sofę, dywanik i stolik na kawę. Z pomieszczenia trafić można od razu do otwartej kuchni, w której gwiazda TVN zdecydowała się na połączenie bieli i odcieni szarości. Nie mogło również zabraknąć drewnianych blatów, które dodają kolorytu. Szaleństwa w palecie barw na próżno również szukać także w łazience. Dorota Szelągowska po raz kolejny pokazała, że prawdziwe piękno tkwi w prostocie. Szczególną uwagę przykuwają wzorzyste kafelki zdecydowanie pobudzające atmosferę. Kluczem do sukcesu jest takie zaprojektowanie małej przestrzeni, aby była ona mniej przytłaczająca niż jest naprawdę. dorota szelągowska sypialnia dorotaszelagowska.pl || fot. Piotr Czaja dorota szelągowska salon dorotaszelagowska.pl || fot. Piotr Czaja dorota szelągowska łazienka dorotaszelagowska.pl || fot. Piotr Czaja dorota szelągowska kuchnia dorotaszelagowska.pl || fot. Piotr Czaja
ZOBACZ TAKŻE
  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  3. Gwiazdor disco polo wkracza do polityki! Nikt się tego nie spodziewał 
  4. Siostra Michała szpaka prosi o pomoc. Gwiazdor potrzebuje teraz wsparcia fanów 
  5. Otarł się o bezdomność, cierpiał na straszną chorobę. Okrutna przeszłość gwiazdora hitowego serialu TVN 
Źródło: Dorota Szelągowska Następny artykuł